• Popołudnie Piękna w POZIOM 511 Design Hotel & SPA Popołudnie Piękna w POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  Nasza skóra narażona jest na wiele szkodliwych czynników - stres, środiwsko, tempo życia, dieta. Z tego właśnie powodu powstał nasz specjalny program Popołudnie Piękna. Szczerze wierzymy, że te kilka godzin relaksu i wytchnienia pozwolą Państwu odzyskać utraconą energię.

  Czytaj więcej »

 • Harmonia Duszy w Instytucie Glamour SPA&MED Harmonia Duszy w Instytucie Glamour SPA&MED
  Zapraszamy do spędzenia dwóch wyjątkowych nocy w Instutucie Glamour SPA&MED. Oferowane tam atrakcjie nie tylko poprawią Państwa zdrowie, ale i urodę. Dodatkowo w cenie Pakietu otrzymacie Państwo możliwość poddania się diagnostyce skóry.

  Czytaj więcej »

 • Pakiet masaże świata w Hotel SPA Faltom Pakiet masaże świata w Hotel SPA Faltom
  Prawdopodobnie niemal każdy chciałby zapewnić sobie wiele czasu na relaks i odpoczynek, a także testowanie różnych zabiegów w jakimś profesjonalnym SPA, jednak upakowany do granic wytrzymałości kalendarz nie pozwala na długie przerwy od życia rodzinnego i zawodowego.

  Czytaj więcej »

 • VIP System w New Body Clinic VIP System w New Body Clinic
  VIP System to wyjątkowe rozwiązanie na rynku medycyny estetycznej, oferuje ono przeprowadzanie „inteligentnych” zabiegów, ponieważ urządzenie samo kontroluje swoją pracę, bada efektywność wykonywanych czynności i samo wprowadza nowe na bieżąco dostosowywane programy.

  Czytaj więcej »

 • Zabieg wyszczuplający bańką chińską w New Body Clinic Zabieg wyszczuplający bańką chińską w New Body Clinic
  Jeżeli pragniesz poprawić kondycję skóry i uzyskać wyraźne zmiany w obwodzenie ud, brzuca i pośladków, to prawdopodobnie zabieg ten jest czymś dla Ciebie. Łączy on techniki specjalnego masażu wyszczuplającego New Body Clinic z nadzwyczajnymi właściwościami kremu cynamonowo-algowego.

  Czytaj więcej »

 • SLIM LIPO 3D w Elite Centrum Laseroterapii SLIM LIPO 3D w Elite Centrum Laseroterapii
  Elite Centrum Laseroterapii ma dla Państwa niezwykły rabat w wysokości 500 zł na zabieg liposukcji laserowej połączonej z termoliftingiem Slim Lipo 3D. Czyż nie jest to niepowtarzalna okazja, aby spróbować tego kompleksowego rozwiązania?

  Czytaj więcej »

 • Dolina Charlotty Resort & SPA - promocje Dolina Charlotty Resort & SPA - promocje
  Dolina Charlotty Resort & SPA pragnie zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalnych, promocyjnych ofert. Każda z nich posiada szeroką gamę usług i atrakcji o najwyższym poziomie jakości, tak aby spełniać wymagania nawet tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Dodatkowo dla każdego gościa Dolina Charlotty przygotowała niespodziankę.

  Czytaj więcej »

 • Rytuały godne polecenia w Dolinie Charlotty Resort & SPA Rytuały godne polecenia w Dolinie Charlotty Resort & SPA
  Przygotowaliśmy krótkie zestawienie godnych polecenia rytuałów SPA spośród szerokiej gamy dostępnych opcji w Dolinie Charlotty Resort & SPA.

  Czytaj więcej »

 • Ginekologia estetyczna w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta Ginekologia estetyczna w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta
  Ginekologia estetyczna to rozwijająca się gałąź medycyny, jednak mimo tego w naszym kraju istnieją już ośrodki w których jest wykonywana i to na naprawdę wysokim poziomie.

  Czytaj więcej »

 • Klinika chirurgii MAZAN – weź zabieg na raty Klinika chirurgii MAZAN – weź zabieg na raty
  Często zdarza się, że chcemy poddać się jakiemuś zabiegowi, jednak nie posiadamy na to w danym momencie wystarczających funduszy lub też po prostu nie chcemy zbytnio nadwyrężać się finansowo. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się kredyt bezpośrednio w klinice w której będzie przeprowadzany zabieg - minimum formalności, atrakcyjne warunki, zero stresu.

  Czytaj więcej »