VIP Dental

Bielsko-Biała

Serdecznie witamy naszych dotychczasowych oraz nowych pacjentów w naszej nowej siedzibie w Bielsku-Białej.

Szanowni państwo nasza nowoczesna klinika została od początku zaprojektowana i wybudowana zgodnie z najwyższymi standardami. Projekt architektoniczny został opracowany przez zespół architektów i stomatologów, tak aby budynek jak najlepiej spełniał wymogi stawiane nowoczesnym klinikom stomatologicznym. Do budowy zastosowano materiały przyjazne człowiekowi i środowisku tak aby państwo czuli się tutaj jak najlepiej. We wszystkich pomieszczeniach zastosowano klimatyzatory i system wentylacji ze specjalnymi filtrami przeciwpyłowymi oraz antybakteryjnymi. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt zapewniający państwu komfort i bezpieczeństwo, a lekarzowi umożliwiający przeprowadzenie zabiegów z najwyższą dokładnością i starannością.

Klinika oferuje implanty stomatologiczne Nobel Biocare jako protetyczne, najbardziej niezawodne metody uzupełniania brakujących zębów, a także korony pełnoceramiczne Lava, Procera, Everest. Pacjentom którzy odczuwaja spory dykomfort w związku z noszeniem ruchomych protez sugerujemy umocowanie protez do implantów lub wykonanie mostów porcelanowych na implantach.

Dla pacjentów chcących poprawić swój wygląd klinika oferuje zabiegi z zakresu medycyny oraz stomatologii estetycznej. Stomatologia estetyczna to miedzy innymi laserowe wybielanie zębów, licówki pełnoceramiczne czy porcelanowe plomby. Dla pacjentów cierpiących na fobię dentystyczną proponujemy znieczulenie The Wand oraz bezdotykowe borowanie laserem hydrokinetycznym. Stomatologia bez bólu, bez stresu w miłej atmosferze z zachowaniem dyskrecji.

Zapraszamy zespół Kliniki VIP Dental Bielsko.

Lokalizacja:
Adres: płk. Karola Zagórskiego 3
Kod pocztowy: 43-316
Miasto: Bielsko-Biała
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.vipdental.pl/
Numer telefonu: +48 33 810 88 77

Polecane obiekty: