Szpital Grupy LUX MED

Warszawa mazowieckie

Szpital Grupy LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się w dogodnej lokalizacji przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.

W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii. Pomoc w stanach nagłych – usługi z zakresu chirurgii i ortopedii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej. Badania diagnostyczne, endoskopia przewodu pokarmowego.

Konsultacje specjalistyczne kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, a także konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i nowoczesność

Pacjentom, którzy chcą skorzystać z usług w naszym szpitalu zapewniamy najwyższą jakość opieki gwarantowaną marką Grupy LUX MED.

Personel medyczny szpitala tworzą uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie: chirurdzy, ortopedzi, ginekolodzy, laryngolodzy – w większości związani z Grupą LUX MED od lat. Opiekę nad Pacjentami sprawują doświadczeni anestezjolodzy i pielęgniarki.

Wsparcie merytoryczne stanowi Rada Naukowa Grupy LUX MED. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal operacyjnych i fachowej opiece, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo chorych.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.luxmed.pl/szpital.html
Adres e-mail: szpital@luxmed.pl
Numer telefonu: +48 22 431 20 59

Polecane obiekty: