Stomatologia Estetyczna Łódź

Łódź

Klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej, a w szczególności wybielaniu i piaskowaniu zębów. Są to te obszary stomatologii estetycznej, które najbardziej wpływają na estetykę zębów. Efekty zabiegów są widoczne w zakładce „Nasze prace”. Zdjęcia tam umieszczone, to nie tylko dowód na umiejętności, którymi się odznaczamy. To przede wszystkim zachęta dla wszystkich osób, które do końca nie wierzą w magię stomatologii estetycznej. Teraz powinny uwierzyć!
Nasz gabinet w swojej ofercie ma również wiele innych usług typowych dla gabinetu stomatologicznego – stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe czy protetyka stomatologiczna. Nie zapominamy również o najmłodszych pacjentach – wiemy, że wizyta u dentysty jest dla nich stresującym wydarzeniem, dlatego leczenie dzieci traktujemy z należytą starannością.

Gabinet stomatologii estetycznej powstał w 2012 roku. Jego aranżacja i wyposażenie zgodne są z najnowszymi trendami. W gabinecie znajdą Państwo również nowoczesny sprzęt. Szczególną wagę przywiązujemy do dezynfekcji i sterylizacji – dlatego stosujemy włoskie autoklawy Euronda. W klinice wykorzystujemy również ergonomiczne unity stomatologiczne firmy ekoDent wyposażone w japońskie końcówki NSK. Nasz profesjonalizm to jednak nie tylko specjalistyczny sprzęt i nowoczesne wyposażenie. To również ludzie. Lekarze, których spotkacie w Naszym gabinecie to stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Pomimo że już teraz mogą się pochwalić licznymi osiągnięciami – ciągle poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Personel kliniki nieustannie uczestniczy w licznych szkoleniach.
Wszystko po to, by poziom usług w naszym gabinecie był na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby każda wizyta przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze, a największą nagrodą i satysfakcją dla nas jest (piękny) uśmiech na Państwa twarzy.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.

Oferujemy takie usługi jak:

  • wybielanie zębów
  • piaskowanie zębów
  • biżuteria nazębna
Lokalizacja:
Adres: Rogozińskiego 23
Kod pocztowy: 93-554
Miasto: Łódź
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.stomatologiaestetyczna.lodz.pl/
Numer telefonu: +48 42 207 20 80

Polecane obiekty: