Prywatna Klinika Chirurgia Plastyczna Estetika Nova

Estetika Nova jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej.

Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej.

Położenie kliniki w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, gwarantuje pełną dyskrecję oraz idealne warunki wypoczynku.

Klimatyzowane pokoje, profesjonalna opieka medyczna oraz przyjazna atmosfera pozwalają na szybki powrót do formy w komfortowych warunkach.

Klinika operuje dorosłych oraz dzieci w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Dysponuje najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej, dzięki czemu może zagwarantować najwyższy poziom oferowanych usług medycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą prywatnej kliniki chirurgicznej. Niestety, nikt nie został stworzony idealnie. Każdy ma jakieś defekty, mniejsze lub większe, które z upływem czasu stają się denerwujące. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

Chirurgia plastyczna to dział medycyny, który zajmuje się poprawą naszego wyglądu zewnętrznego, poprzez powiększanie piersi, ust, pośladków na odsysaniu tłuszczu skończywszy.

Chirurgia plastyczna nie od dziś robi z naszymi ciałami cuda. Pierwsze operacje plastyczne były wykonywane już w starożytnym Egipcie, gdzie chirurgia plastyczna rozwinęła się za czasów Ramzesa II.

W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna stała się domeną nie tylko Pań, także Panowie korzystają z dobrodziejstwa jakim jest zmienianie swojego wyglądu.

Lokalizacja:
Adres: ul. Tuchowska 6B/5
Kod pocztowy: 30-618
Miasto:
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.estetikanova.pl/
Adres e-mail: klinika@nzozestetikanova.pl
Numer telefonu: 12 659 51 20
0 507 018 067

Polecane obiekty: