Sopocka Fabryka Urody

Sopot

O Klinice wg dr med. Janusza Zdzitowieckiego

SOPOCKA FABRYKA URODY powstała jako rezultat moich 25 letnich doświadczeń w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej oraz dzięki Wam – pacjentom, gdyż to Wasze sugestie i oczekiwania były podstawą projektu przedsiewzięcia.

W jednym miejscu spotkała się specjalistyczna medycyna z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii i kosmetyki. Dodatkowo zaprosiliśmy do współpracy fizjoterapeutę, który oferuje szereg masaży leczniczych i relaksujących oraz jest specjalistą terapii manualnej. Tylko takie połączenie gwarantuje najwyższy poziom usług w dziedzinie określanej jako „anty aging” czyli w medycynie przeciwstarzeniowej.

Obiekt posiada gabinet chirurgii plastycznej i dermatologii z ambulatoryjną salą zabiegową oraz gabinety: do masażu i terapii manualnej, gabinet do kosmetyki ciała oraz gabinet pedicuere – manicure. Oferujemy pełny zakres chirurgii plastycznej, kompleksową opiekę dermatologiczną i kosmetologiczną.
Klinika posiada bogate wyposażenie w lasery operacyjne m.in. posiada laser operacyjny CO2 oraz laser ablacyjny Erbowo-Yagowy, dysponujemy aparatem Pelleve firmy Ellmann do terapii przeciwzmarszczkowej za pomocą fal radiowych (RF).

Nasze gabinety kosmetyczne są wyposażone według najnowocześniejszych standardów. Starannie dobrany personel o najwyższych kwalifikacjach jest do Państwa dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Ofertę kierujemy do wszystkich Pań, ale główny nacisk położyliśmy na współpracę z Paniami w grupie wiekowej + 40. O Panach również nie zapomnieliśmy – oferujemy indywidualnie dobrane zabiegi pozwalające na utrzymanie dobrej kondycji skóry i młodego wyglądu.

Przy Klinice powstanie w najbliższym czasie ośrodek szkoleniowy dla lekarzy specjalizujących sie w medycynie estetycznej, gdzie będziemy szkolić w terapii toksyna botulinowa, w terapii wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego oraz w przeszczepach tłuszczu autogennego do twarzy.

Wkrótce rozpoczniemy cykl spotkań przeznaczonych dla Pań współpracujących z Kliniką, podczas których będziemy uczyć tych procedur kosmetycznych, które mogą i powinny być wykonywane samodzielnie w domu, aby kontynuować terapie rozpoczętą w naszej Klinice.

Obiekt jest klimatyzowany i posiada własny monitorowany parking.

Serdecznie zapraszam!

Dr nauk med. Janusz Zdzitowiecki w 2005 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej.

  • Współzałożyciel i Prezes (do chwili obecnej) Polskiej Fundacji Chirurgii
  • Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń – ARS-MED.
  • Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń – dwie kadencje.
  • Członek Zarządu Stowarzyszenia Lekarzy Specjalistów.
Lokalizacja:
Adres: ul. Smolna 1D
Kod pocztowy: 81-877
Miasto: Sopot
Dane kontaktowe:
Strona www: http://sopockafabrykaurody.pl/
Adres e-mail: rejestracja@sopockafabrykaurody.pl
Numer telefonu: (+48) 602 210 680

Polecane obiekty: