Sekrety Piękna

Kraków

Jesteśmy młodym, nowoczesnym i prężnie rozwijającym się Centrum Medycyny Estetycznej. Naszą ideą jest najwyższy standard oferowanych usług.

Nieustannie poszerzamy ofertę o zabiegi na urządzeniach wykorzystujących najnowocześniejsze osiągnięcia w kosmetologii oraz o luksusowe marki profesjonalnych kosmetyków.
Na bieżąco śledzimy trendy, nowości. Uczestniczymy w targach, staramy się wprowadzać innowacyjne, ale sprawdzone zabiegi, gwarantujące satysfakcję Klienta.
Najważniejszym aspektem naszego Centrum jest zespół. Stanowi go grupa wyselekcjonowanych kosmetologów i lekarzy.

Nasze kosmetyczki to osoby z wyższym wykształceniem, posiadające certyfikaty z ukończenia licznych kursów, szkoleń branżowych oraz duże doświadczenie.
Kompletując zespół, zwracaliśmy uwagę nie tylko na kwalifikacje dziewczyn, ale również na aspekt osobowościowy. Umiejętności interpersonalne, opanowanie, subtelność oraz zaangażowanie – to cechy jakimi charakteryzują się nasze dziewczyny. Są osobami ambitnymi, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, gwarantując tym Państwu najwyższą jakość usług.

Posiadamy również doskonale wykwalifikowanego Fryzjera/Stylistę, osobę z dużym wyczuciem fryzjerskim, doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do Klienta.
Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne oraz fryzjerskie do naszego Centrum.

Lokalizacja:
Adres: ul. Cegielniana 4a
Kod pocztowy: 30-404
Miasto: Kraków
Dane kontaktowe:
Strona www: http://sekretypiekna.net/
Numer telefonu: 12 422 51 39
882838111

Polecane obiekty: