Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz

Toruń

Ośrodek istnieje od 1992 roku.

Nasza praktyka obejmuje kilkanaście lat doświadczeń zawodowych zdobywanych w klinikach chirurgicznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Stałe rozszerzanie wiedzy pozwala nam stosować możliwie najnowocześniejsze metody terapeutyczne. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny, dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i leczniczym.

Wykonaliśmy ponad 10000 zabiegów, większość w tzw. Chirurgii Jednego Dnia, co oznacza, że Pacjent wraca do domu o własnych siłach w dniu operacji.

W 1992 roku byliśmy jednym z pierwszych ośrodków w Polsce, który wprowadził tego typu procedury.

Poza działalnością usługową prowadzimy także badania naukowe. Nasza praca w dziedzinie patofizjologii układu żylnego została uhonorowana I-ą nagrodą na Europejskim Forum Żylnym w 2004 roku. W tym obszarze rozwijamy także współpracę z Uniwersytetem im. M.Kopernika w Toruniu.

W chwili obecnej po rozbudowie Klinikę podzielono na kilka jednostek organizacyjnych m.in. Prywatne Centrum Przepuklin, Prywatne Centrum Chorób Żył, Gastroenterologię z Proktologią, Oddział Laparoskopii, Dermatologię Estetyczną, Chirurgię Ogólną z Diagnostyką Naczyniową, Dział Ultrasonografii i Endoskopii oraz Chirurgię Dziecięcą.

Na pacjenta czeka 25-osobowy profesjonalny personel z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy sprawdzone metody poparte badaniami naukowymi i osobistą wiedzą. Przytulne, wręcz domowo urządzone separatki wyposażone są w nowoczesny sprzęt monitorujący a łazienki spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Lokalizacja:
Adres: Kołłątaja 10A
Kod pocztowy: 87-100
Miasto: Toruń
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.pcc.torun.pl/
Adres e-mail: pcc@pcc.torun.pl
Numer telefonu: 56 660 09 07
56 660 09 08

Polecane obiekty: