POZIOM 511 Design Hotel & SPA

Podzamcze k. Ogrodzieńca

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowany pośród wapiennym skał, wzgórz porośniętych lasami, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zamkowych na szklaku Orlich Gniazd, oferuje Gościom możliwość wypoczynku w minimalistycznym i bezpretensjonalnym stylu. Tutaj nowoczesny design, hołdujący prostym formom i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w otaczającą naturę.

Na Gości hotelu czekają 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Z myślą o jak największej wygodzie Gości wszystkie pokoje i apartamenty zostały wyposażone w mini bar, telewizor LCD z telewizją satelitarną, telefon, klimatyzację oraz bezpłatny Internet bezprzewodowy. Do wyboru Gości pozostaje także wielkość łóżka, stopień twardości materaca oraz wyposażenie łazienki w wannę lub prysznic.

Wizytówką POZIOM 511 Design Hotel & SPA jest ekskluzywna strefa odnowy biologicznej.

POZIOM 511 jako pierwszy w Polsce oficjalny Dr Irena Eris Beauty Partner zaprasza Gości do ekskluzywnego świata kosmetyków Dr Ireny Eris, gdzie otoczeni troskliwą opieką personelu zaznają chwil relaksu.

Poza luksusowo wyposażonymi gabinetami zabiegowymi oraz gabinetami do masażu, w SPA Dr Irena Eris Beauty Partner znajduje się jedyny w swoim rodzaju, kilkuosobowy VIP ROOM SPA o powierzchni blisko 50 mk, wyposażony w łóżka i fotele do masażu, wywodzące się z kultury japońskiej siedzące wanny Ofuro oraz podgrzewane leżanki. Do dyspozycji Gości hotelu pozostają także: 20-metrowy basen wypełniony wodą źródlaną, jacuzzi z hydromasażem, łaźnia parowa oraz sauna fińska.

W 2012 roku POZIOM 511 został uhonorowany tytułem Luksusowej Marki Roku, a także prestiżową nagrodą Eurobuild Award w kategorii New Hotel of the Year dla najlepszego hotelu w Europie Środkowo-Wschodniej. Na początku 2013 roku hotel zdobył 1. miejsce w organizowanym przez redakcję miesięcznika Hotelarz konkursie Hotel z Pomysłem.

Lokalizacja:
Adres: ul. Bonerów 33
Kod pocztowy: 42-440
Miasto: Podzamcze k. Ogrodzieńca
Dane kontaktowe:
Strona www: http://poziom511.com/
Numer telefonu: +48 32 746 28 00
+48 600 462 800

Polecane obiekty: