Polimedico

Bielsko Biała

Już od ponad 15 lat dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą na temat zdrowia. W Bielsku- Białej stworzyliśmy miejsce, gdzie świadczymy najwyższej jakości usługi stomatologiczne, oferujemy nowoczesną diagnostykę oraz profilaktykę próchnicy.

Dbanie o zdrowie jamy ustanej mieszkańców Bielska- Białej i okolic to nasz główny cel. To jednak nie wszystko. Polmedico to również działalność dydaktyczno – szkoleniowa obejmująca współpracę ze Śląską Akademią Medyczną ,Akademią Techniczno-Humanistyczą oraz GWSH. Ponadto bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym i społecznym miasta m.in. poprzez organizację spotkań, koncertów oraz działalność charytatywną.

Jesteśmy przekonani, że profesjonalna, kulturalna i przyjazna obsługa, nowoczesne wyposażenie technologiczne oraz dogodna lokalizacja w malowniczej scenerii otaczających nas Beskidów spełnią Państwa oczekiwania.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się poprawą wyglądu przede wszystkim zębow, ale i dziąseł. W efekcie przywraca lub stwarza pacjentowi piękny uśmiech.

Najpopularniejszymi zabiegami i metodami stosowanymi dla poprawy estetyki uzębienia są:

  • oczyszczanie i piaskowanie zębów,
  • wybielanie,
  • licówki i korony ceramiczne,
  • zabiegi periodontologiczne,
  • ortodontyczna korekta ustawienia zębów.
Lokalizacja:
Adres: Aleja Armii Krajowej 193
Kod pocztowy: 43-309
Miasto: Bielsko Biała
Dane kontaktowe:
Strona www: http://polmedico.com/
Adres e-mail: info@polmedico.com
Numer telefonu: (033) 815 15 15
0 697 15 15 15

Polecane obiekty: