Pensjonat Afrodyta SPA

Ośno Lubuskie lubuskie

Pensjonat Afrodyta to trzy oddzielne obiekty, położone blisko siebie, dzięki czemu w każdym z nich panuje spokój i harmonia.

Część główna to pokoje mieszkalne, połączone z restauracją, w której serwowane są wyśmienite i przede wszystkim zdrowe posiłki. Każdy z pokoi jest gustownie urządzony i utrzymany w jasnej kolorystyce, która sprzyja odzyskaniu wewnętrznej równowagi.

Kolejny budynek zwany Afrodytą II (oddalony 70 m głównego budynku), to przede wszystkim miejsca noclegowe oraz sala konferencyjno-kominkowa.

Naszym trzecim obiektem jest kompleks SPA. Tu piękne wnętrza i nowoczesne gabinety zachęcają do skorzystania z odrobiny luksusu. Sauna kwiatowa, fińska, piękny i rozświetlony ciepłym światłem basen, pokój masażu dla dwojga, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i hydroterapii sprzyjają odzyskaniu sił witalnych i dobrego samopoczucia.

Baza Noclegowa

Pensjonat Afrodyta to miejsce w którym można zatrzymać się na dłużej. Oprócz wspaniałych zabiegów, które przywrócą równowagę ciała i duszy, zapewniamy również eleganckie, w pełni wyposażone pokoje. Każdy z nich czysty i pachnący, utrzymany jest w delikatnej, jasnej kolorystyce, co sprzyja wyciszeniu i efektywnemu wypoczynkowi.

W swojej ofercie posiadamy 3 ekskluzywne apartamenty, 10 pokoi komfort oraz 23 pokoje standard.

Dbając o pełną higienę pokoje sprzątane są codziennie, a pościel przebierana jest co 3 dzień pobytu, lub na życzenie gości. Również ręczniki wymieniane są wg europejskich standardów – ręcznik na podłodze ulega wymianie na świeży.

Każdy pokój, bez względu na standard, wyposażony jest w TV i telefon. W ramach usługi dodatkowej zapewniany świeże kwiaty, które umilą pobyt i wprowadzą przytulną atmosferę. Wielbiciele czworonogów mogą zabrać swoje pupile ze sobą – opłata za dobę w tym przypadku wynosi 40 zł.

Dzieciom do lat trzech zapewniany bezpłatny pobyt. Dostawka to 50% ceny regularnej.

SPA w Hotelu Afrodyta

Nasz pensjonat emanuje ekskluzywnością i jednocześnie spokojem. To miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć, zadbać o swe ciało i duszę. A także spotkać ludzi, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem, by poczuł się jak w raju.

Wykonywane zabiegi są nieodłącznym elementem programów proponowanych naszym klientom: wyszczuplającego, likwidującego cellulit, ujędrniającego, relaksującego czy też programu nastawionego na intensywną odnowę biologiczną i kosmetykę ciała.

Proponujemy również program opracowany specjalnie z myślą o mężczyznach.

Lokalizacja:
Adres: ul. Grunwaldzka 46
Kod pocztowy: 69-220
Miasto: Ośno Lubuskie
Województwo: lubuskie
Dane kontaktowe:
Strona www: www.afrodyta-spa.pl
Adres e-mail: krystyna.zmitrowicz@afrodyta-spa.pl
Numer telefonu: 48 602 309 535
692 108 119

Polecane obiekty: