Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński

Komfortowy Park Hotel**** KUR & SPA prowadzony przez rodzinę Buczyńskich, jest jednym z najładniejszych obiektów w Świeradowie Zdroju.

Oprócz usług hotelowych oferuje pełną gamę zabiegów terapeutycznych we własnym centrum rehabilitacji, programy Wellness-SPA oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku.
Znajduje się w pełnym zieleni i romantyki mieście-uzdrowisku z kilkusetletnią tradycją. Świeradów Zdrój popularność zawdzięcza unikalnym w Europie kąpielom radoczynnym, borowinie, źródłom wody mineralnej i niepowtarzalnemu mikroklimatowi.

Uzdrowisko położone jest w Górach Izerskich charakteryzujących się wyjątkową przyrodą. Torfowiska, niezliczona ilość źródeł, szczególna roślinność zachęcają do spacerów i wędrówek. Znajdziemy tu przepiękne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe a w sezonie zimowym trasy do narciarstwa biegowego i zjazdowego.

Park Hotel**** KUR & SPA oferuje 160 miejsc noclegowych w 83 pokojach.

Dla gości szukających więcej komfortu posiadamy większe, przestronne pokoje typu superior i 6 apartamentów Junior z pokojem dziennym i sypialnią oraz 2 luksusowe apartamenty: Izery i De Lux. Wszystkie pokoje dla niepalących. Dla osób palących przygotowaliśmy wygodną palarnię.

W hotelu znajduje się Centrum Rehabilitacji (NZOZ) z nowoczesną bazą zabiegową.

Otrzymacie w nim Państwo kompetentną i życzliwą pomoc przy schorzeniach aparatu ruchu, układu krążenia i dróg oddechowych.

Specjalny program Wellness SPA przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują odpoczynku od codziennego stresu.

Hotel posiada także:

restaurację z 2 salami i drink barem basen, jacuzzi, fitness, saunę, bilard ogrodzony i monitorowany parking ogród i tarasy słoneczne z leżakami Hotelowi goście mogą wspólnie spędzić czas podczas wieczorków tanecznych, fortepianowych i przy akordeonie. Prezentowane również pokazy slajdów dotyczące najciekawszych miejsc Dolnego Śląska, grę w bingo, pokazy tańca towarzyskiego oraz inne występy artystyczne. W sezonie letnim prowadzone są także imprezy na powietrzu przy grillu.

Corocznie organizowane są plenery malarskie czołowych malarzy polskich. Wiele z tych prac ozdabia pomieszczenia i pokoje Park Hotelu.

Liczne wycieczki i imprezy a także ciepła rodzinna atmosfera stanowią dopełnienie oferty.

Lokalizacja:
Adres: ul. Orzeszkowej 2
Kod pocztowy: 59-850
Miasto:
Dane kontaktowe:
Strona www: www.parkhotel.pl
Adres e-mail: parkhotel@parkhotel.pl
Numer telefonu: +48 75 78 16 229

Polecane obiekty: