Pałac Wojanów - SPA & WELLNESS

Jelenia Góra

Estetica & SPA Collet- gabinety zabiegowe i masażu

Zapraszamy do gabinetów Estetica & SPA Collet w Pałacu Wojanów oferujących zabiegi na twarz i ciało, masaże tradycyjne i orientalne, makijaż permanentny, trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz usługi fryzjerskie.

W swojej ofercie studio posiada ponad 80 różnego rodzaju usług i zabiegów kosmetycznych dla Pań i Panów. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług dbamy o wysokie kwalifikacje naszego personelu poprzez liczne szkolenia. Wspólnie pracujemy nad atrakcyjnością naszej oferty poszerzając ją o nowe trendy w kosmetyce i masażu, takie jak peeling wodno-tlenowy – Oxybrazja czy masaż świecą. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w Naszym SPA coś dla siebie.

Gabinety pracują na kosmeceutykach niemieckiej firmy Janssen Cosmeceutical. Są to kosmetyki, w których składniki aktywne pochodzą z całego świata. Najnowszym hitem jest linia Dr Sacher’a która daje spektakularne efekty.

Innym zabiegiem, który zaspokoi gusty najbardziej wymagających, jest zabieg na ciało z linii pielęgnacyjnej Eifel Moor, której składniki aktywne odnaleziono na przepięknych terenach górskiego pasma Eifel – krajobrazu składającego się z lasów, drzemiących wulkanów i torfowisk, a także wody mineralnej ze sławnego źródła Rhodius.

Nowością są produkty firmy Nanolaboratory NANTES. Są to produkty XXI wieku oparte na NANO wodzie, która porównywalna jest do wody zamarzniętej od milionów lat w lodowcach na dużych głębokościach i dzięki której, składniki aktywne zawarte w kosmetykach dużo łatwiej przenikają w głąb skóry, powodując regenerację i odbudowę skóry. Firma za swoje osiągnięcia w tej dziedzinie zdobyła Złote i Srebrne medale na targach w Paryżu i Brukseli.

Uzupełnieniem oferty są glinki ArgilSPA – polskiego pochodzenia. Jak wiemy, człowiek powinien odżywiać się i uzupełniać swoje niedobory tym, co znajduje się w jego otoczeniu. I właśnie glinki te skomponowane są z tychże składników, dlatego efekty widać już podczas pierwszego zabiegu.

Wellness Pałacu Wojanów

Znakomite warunki do głębokiego odprężenia poprzez działanie wody i hydromasaży zapewnia 18 metrowy basen z przeciwprądem z hydromasażem.

Terapeutyczne działanie wody dodatkowo wzmocni kąpiel w jacuzzi z widokiem na Rudawy Janowickie. Zapraszamy także do skorzystania z sauny fińskiej i tureckiej.

Lokalizacja:
Adres: Wojanów 9
Kod pocztowy: 58-508
Miasto: Jelenia Góra
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.palac-wojanow.pl/
Adres e-mail: recepcja@palac-wojanow.pl
Numer telefonu: +48 75 754 5300
+48 75 754 5303

Polecane obiekty: