One&Only Maldives at Reethi Rah 6*

Oberursel

Luksusowy One&Only Maldives at Reethi Rah 6 położony jest na północy Atoll Male*, około 35 km od lotniska w Male. Egzotyczna wyspa o długości ponad 2 000 m i szerokości około 400 m gwarantuje udany, słoneczny wypoczynek. Odległość od raf zewnętrznych wynosi około 150m. Czas transferu z lotniska to 50 minut.

Pokoje: goście mogą być zakwaterowani w willach na plaży lub w willach na palach na wodzie. W obydwu przypadkach pokoje są bardzo gustownie i luksusowo wyposażone w dużą łazienkę, toaletę, klimatyzację, TV, odtwarzacz CD oraz DVD, minibar, sejf oraz umeblowaną werandę. Goście willi na plaży mają dostęp do własnego, prywatnego odcinka plaży.

Wyżywienie: śniadania w restauracji “Reethi” gdzie serwowane są również dania a-la-carte. W ciągu dnia oraz wieczorem każdy ma możliwość skosztowania wyśmienitych potraw w wielu restauracjach hotelowych oraz barach.

Sport i Wellness w cenie: sala fitness, kort tenisowy, kajaki, sprzęt do nurkowania, deski windsurfingowe (lekcje za oplatą).

Za dodatkową opłatą można korzystać również z różnorodnych zabiegów SPA – wspaniałych masaży tajskich, aromaterapii i wielu innych zabiegów oraz wypraw nurkowych, wycieczek katamaranem, nart wodnych i innych sportów wodnych.

Lokalizacja:
Adres: Germany Feldbergstrasse 8b
Kod pocztowy: 61440
Miasto: Oberursel
Dane kontaktowe:
Strona www: http://oceanclub.oneandonlyresorts.com/default.aspx
Adres e-mail: reservations@oneandonlyoceanclub.com
Numer telefonu: 242 363 2501
49 6171 63600

Polecane obiekty: