Odyssey Club Hotel

Masłów I świętokrzyskie

Hotel Odyssey

Zaoferujemy Tobie wszystko, czego możesz oczekiwać od wysokiej jakości hotelu. Zrelaksuj się i zanurz w wygodnym fotelu. Kontempluj upływający czas z widokiem na spektakularną panoramę. Niech nasze różnorodne usługi będą przyjemnym uzupełnieniem Państwa pobytu.

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA jest pięciogwiazdkowym obiektem, położonym w Górach Świętokrzyskich na uroczym, południowym zboczu Domaniówki. Z przestronnych tarasów, wkomponowanych w otoczenie pól i lasów hotelu, możesz podziwiać piękną panoramę świętokrzyskiego krajobrazu, oraz położonych w pobliżu Kielc.

Zapewniamy 38 wysokiej klasy jedno- i dwuosobowych pokoi oraz cztery apartamenty, trzy sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, pozwalające zorganizować spotkanie od kilku do ponad stu osób, elegancką, serwującą wyśmienite potrawy restaurację, a także bogatą ofertę strefy Wellness, w postaci dużego basenu rekreacyjnego z atrakcjami, kilku saun, łaźni, basenu solankowego i sali ćwiczeń.

Pobyt w Odysseyu to nie tylko atrakcje hotelu. Zapraszamy do poznania lokalnych osobliwości i atrakcji. Park Jurajski w Bałtowie, jaskinia Raj, ruiny zamków w Chęcinach i Krzyżtopór w Ujeździe, Święty Krzyż i gołoborze na Łysicy czy np. rajdy samochodowe, przeloty paralotnią , piesze, konne lub rowerowe wycieczki po świętokrzyskich szlakach. Zimą atrakcją są stoki narciarskie, znajdujące się w niewielkiej odległości od hotelu. Zorganizujemy dla Państwa kuligi, wycieczki i ogniska.

Goście biznesowi, poza wygodami które oferujemy, docenią także niewielką odległość do śródmieścia Kielc (ok. 5 minut jazdy samochodem) i Centrum Targowego Kielce (10–15 minut). Zaledwie 2 km od hotelu znajduje się Lotnisko Kielce w Masłowie, z 900 metrowym pasem startowym, zarejestrowane jako lotnisko komunikacji cywilnej w światowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego /ICAO/.

Dzięki położeniu obiektu niemal w centralnej Polsce dojazd z takich miast jak Warszawa, Lublin, Kraków, Łódź zajmuje około 1,5 godz.

Spa w Hotelu

Świat Wellness & SPA w hotelu Odyssey jest miejscem stworzonym dla pełnej harmonii ciała, ducha i umysłu. Znajdziesz tutaj spokój i odprężenie, przywracają równowagę, siły i chęć do życia. W czternastu oryginalnie urządzonych pokojach, przy użyciu kosmetyków najlepszych światowych marek świadczymy zabiegi relaksacyjne, masaże, kąpiele, zabiegi upiększające przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Oddaj nam swoje ciało i przeżyj vitalną podróż w czasie i przestrzeni ……

Godziny otwarcia gabinetów zabiegowych:
poniedziałek – czwartek w godz. 10 – 21
piątek – sobota w godz. 9 – 21
niedziela – godz. 9 – 19

Nasza Restauracja

Smak, zapach, dotyk i serwis. Nasza kuchnia jest idealnym uzupełnieniem pobytu w hotelu.

Nasza restauracja oferuje możliwość wydzielenia osobnej, niekrępującej sali na kameralne przyjęcia. Ponad 300-metrowy taras, z zawieszonym w powietrzu molo, jest niezwykłym uzupełnieniem przestrzeni restauracyjnej od wiosny do jesieni. Roztaczająca się za oknami panorama miasta oraz malowniczy krajobraz aż po horyzont zaskoczy Państwa swoją przestrzenią.

Lokalizacja:
Adres: Dąbrowa 3, k. Kielc
Kod pocztowy: 26-00
Miasto: Masłów I
Województwo: świętokrzyskie
Dane kontaktowe:
Strona www: www.hotelodyssey.pl
Adres e-mail: recepcja@hoteloddysey.pl
Numer telefonu: (41) 317 44 00
(41) 317 44 44

Polecane obiekty: