New Horizons Center

Chicago

Wybór odpowiedniego chirurga plastyka to bardzo ważna decyzja. Kładziecie Państwo swój wygląd i zdrowie w ręce człowieka, który może na zawsze zmienić wasz wygląd. To jedna z najważniejszych decyzji jaką będziecie podejmować i warto się zastanowić.

Dr Turowski jest dyrektorem kliniki New Horizons Center for Cosmetic Surgery w USA.

Dr Grzegorz Turowski jest chirurgiem plastykiem o unikalnym życiorysie. Pochodząc z Polski posiada nie tylko możliwość porozumienia się ze swoimi rodakami w ojczystym języku ale również rozumie ich oczekiwania i obawy i potrafi zrozumieć ich unikalne oczekiwania. Jednocześnie Dr Grzegorz Turowski posiada najwyższe amerykańskie kwalifikacje, osiągnięte po latach praktyki i studiów w najbardziej znanych i cenionych amerykańskich uniwersytetach Yale i Harvard. Należy do unikalnej grupy amerykańskich chirurgów plastyków posiadającej dwa dyplomy specjalizacyjne: chirurgii ogólnej (The American Board of Surgery) i chirurgii plastycznej (The American Board of Plastic Surgery).

Nasze centrum chirurgiczne posiada certyfikat Accreditation Asssociation for Ambulatory Health Care (AAAHC). Świadczy to o osiągnięciu najwyższych standartów amerykańskich w dziedzinie chirurgii ambulatoryjnej. Jest to ten sam standard, który jest wymagany dla amerykańskich szpitali. Chociaż taki certyfikat nie jest niezbędny do wykonywania zabiegów chirurgicznych w USA, dr Turowski dobrowolnie poddał nasz ośrodek takiej inspekcji aby mieć pewność, że nasze centrum chirurgii spełnia najwyższe standardy opieki zdrowotnej. Dlatego również, do opieki nad swoimi pacjentami dr Turowski wybrał grupę anestezjologów specjalizujących się w operacjach kosmetycznych. Są to lekarze posiadający dyplomy The American Board of Anesthesiology. Zapewnia to nie tylko najwyższe bezpieczeństwo ale również najlepszy możliwy komfort dla naszych pacjentów.

Nowoczesne centrum chirurgii plastycznej New Horizons położone jest na przedmieściach Chicago. Wolno stojący budynek o powierzchni ponad 10 000 stóp kwadratowych mieści nie tylko ośrodek chirurgiczny ale również Medyczne Spa. Zapewnia to możliwość dbania o wszelkie potrzeby naszych pacjentów w dziedzinie chirurgii i medycyny kosmetycznej. New Horizons należy do najlepszych tego typu ośrodków w USA.

Dla osób spoza Chicago zapewniamy możliwość pozostania w okolicznych hotelach lub ośrodku rekonwalescencyjnym pod opieką pielęgniarek. Nasz personel z przyjemnością pomoże Państwu w załatwieniu formalności. Ośrodek New Horizons położony jest niedaleko od międzynarodowego lotniska Chicago O’Hare. Zapewniamy bezpośredni transport.

Dlaczego warto wybrać Klinikę Dr Grzegorza Turowskiego?

  • Jedyny Polak, który ukonczył prestiżową specjalizację chirurgiczną na Uniwesytecie Harvard i Yale.
  • Posiada dyplom The American Board of Plastic Surgery- ponad 15 lat doswiadczenia w chirugii plastycznej i ponad 23 lata pracy w chirurgii.
  • Ponad 10 000 wykonanych operacji.
  • Wykonujemy operacje tylko w akredytowanej sali operacyjnej – bezpieczeństwo na poziomie szpitala bez niewygody i braku prywatności zwiazanych z pobytm w szpitalu.
  • W klinice nie tylko Dr Turowski mówi po polsku, ale mamy też polskojęzyczny personel, co ułatwi Panstwu porozumienie się w swoim języku i zorganizowanie przyjazdu oraz pobytu w Chicago

Rekonstrukcja Piersi – wywiad z dr Grzegorzem Turowski

Transplantacja twarzy – wywiad dr Grzegorz Turowski

Lokalizacja:
Adres: Suite 115 Chicago, IL 60611
Kod pocztowy: 680 No
Miasto: Chicago
Dane kontaktowe:
Strona www: www.pl.drturowski.com
Kontakt: office@newhorizonscenter
Numer telefonu: 847 674 46 46
847 674 4646

Polecane obiekty: