Mera SPA Hotel

Sopot

Nowoczesny i niepowtarzalny Mera SPA Hotel, usytuowany w Sopocie, najpopularniejszym Kurorcie Polski, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Hotel oferuje 145 pokoi z widokiem na morze, w tym Pokoje Standard, Pokoje Romantyczne na specjalne okazje, przestrzenne Pokoje Rodzinne oraz 5 wyjątkowych Apartamentów. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje także zaplecze konferencyjno- bankietowe oraz dwie restauracje: Brasserie na parterze hotelu oraz ekskluzywna Pescatore, położona na pierwszym piętrze. Największym atutem jest Strefa SPA & Wellness, składająca się z 35 pokoi zabiegowych, 4 basenów, w tym jedynego na polskim wybrzeżu, otwartego basenu na hotelowym dachu (dostępny wyłącznie dla Gości Hotelu powyżej 16 roku życia) Taras widokowy oraz znajdujący się tam basen otwarte są wyłącznie w sezonie letnim, od maja do września (zależnie od warunków atmosferycznych). Wszystkie te atrakcje są gwarancją niezapomnianych wrażeń z pobytu w Mera SPA Hotel.

Mera SPA Hotel to wyjątkowe miejsce o swobodnej i lekkiej atmosferze. Oferujemy naszym Gościom przytulne, ciepłe wnętrza, dzięki którym poczują się Państwo tak, jakby zatrzymał się czas. Specjalnie wykwalifikowany personel sprawi, że zapomnicie Państwo o zegarkach, telefonach, komputerach, pracy i wszelkich zmartwieniach. Jedyne, co pozostanie, to wypoczynek w komfortowych pokojach, delektowanie się posiłkami w naszych restauracjach, korzystanie z odprężających zabiegów oraz strefy basenów i saun. Tak ustalony porządek dnia skutecznie zmniejsza wszelkie napięcia i relaksuje.

Prezentacja obiektu

Mera SPA Hotel to połączenie architektury skandynawskiej, charakteryzującej się przede wszystkim naturalnością i prostotą oraz elementów miejscowej architektury. Oznacza to wykorzystanie takich czystych i naturalnych materiałów, jak: drewno, kamień i szkło, co w rezultacie pozwoliło stworzyć proste linie i duże przeszklenia.

MERA SPA to przestrzeń pełna pozytywnej energii, w której zostaniesz otoczony aurą relaksu, spokoju i harmonii.

Naszą misją jest sprawianie, aby Twój czas zwolnił, a każda chwila miała swój niepowtarzalny smak. Chcemy rozpieszczać Twoje zmysły, zgadywać potrzeby i wskazywać drogę, która wiedzie do poprawy jakości Twojego życia. Wierzymy w terapeutyczną moc dotyku dłoni naszych terapeutów, którzy dogłębnie rozumieją sens pojęcia „wellness”, stąd oferta obfitująca w zabiegi wykonywane manualnie, bez użycia kapsuł i maszyn. Morskie inspiracje pozwoliły nam na stworzenie unikalnego menu SPA czerpiącego z filozofii piękna opartej na bogactwie i niezwykłym uroku morza, które szumi tuż obok.

Wyrusz z nami w ceremonialne morskie podróże, z dala od stresowych sytuacji, problemów, napiętych grafików i braku czasu dla siebie. Pozwól otoczyć się pozytywną energią emanującą od całego personelu i zasmakuj w holistycznej pielęgnacji. Zrelaksuj się pod opiekuńczymi skrzydłami morskiej Bogini Mery.

Mera SPA Hotel w Sopocie jest Hotelem przyjaznym dla Rodzin z Dziećmi.

Przykładamy dużą uwagę do dobrego samopoczucia naszych najmłodszych Gości, dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne Pokoje Rodzinne, wyjątkowe Menu dla Dzieci w naszej Restauracji Brasserie oraz dwa pokoje zabaw – zaprojektowane i wyposażone tak, aby uszczęśliwić każde dziecko.

Zgodnie z naszą filozofią, Mera Hotel & Spa to miejsce, w którym Rodziny cieszą się każdą chwilą spędzoną razem. Wspólne chwile w SPA? Dlaczego nie? – przygotowaliśmy wyjątkowe SPA Menu dla najmłodszych. Dołożymy wszelkich starań aby Rodzinny pobyt w Mera SPA Hotel był niezapomniany.

Atrakcje, które przygotowaliśmy dla dzieci:

Przestronne pokoje Rodzinne Basen dla dzieci w strefie basenów & saun Menu dla dzieci w Restauracji Brasserie Specjalne Spa Menu dla dzieci & młodzieży Pokoje zabaw dla dzieci – wyposażone w wiele atrakcji
Lokalizacja:
Adres: ul. Bitwy pod Płowcami 59
Kod pocztowy: 81-731
Miasto: Sopot
Dane kontaktowe:
Strona www: www.meraspahotel.pl
Adres e-mail: info@meraspahotel.pl
Numer telefonu: +48 58 766 60 00
+48 58 766 60 01

Polecane obiekty: