Medic-Beauty Dr n. med. Marek Węgrzyn Specjalista Chirurgii Plastycznej

Bielany Wrocławskie dolnośląskie

Dr n. med. Marek Węgrzyn – Specjalista Chirurgii Plastycznej – doświadczenie:

*2010 – Zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im.T. Marciniaka CMR we Wrocławiu;

  • 2007-2010 – Zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu;
  • 2000-2006 – Praca na stanowisku starszego asystenta i specjalizacja z chirurgii plastycznej w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierunkiem prof. dr. hab. dr h.c. Kazimierza Kobusa; (http://www.ptchprie.pl/index/czlonkowie)
  • 1993-2002 – Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu;
  • 1987-1993 – Drugi stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i praca w renomowanym Oddziale Ohirurgii Ogólnej we Wrocławiu;
  • 1985-1987 – Pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej;

1985 – Dyplom lekarza Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich (www.ptchprie.republika.pl).

Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej (www.ppch.pl).

Dr n. med. Marek Węgrzyn o sobie:

Chirurgią a w szczególności chirurgią plastyczną zajmuję się od ponad 20 lat. Wszechstronne doświadczenie zawodowe, a także umiejętności w zakresie technik operacyjnych zdobywałem w renomowanych ośrodkach chirurgicznych potwierdzając to kolejnymi uzyskanymi specjalizacjami. Działalność naukową zwieńczyłem uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych.

Jak rzadko obecnie kto – w dobie wąskich specjalizacji – wykonywałem i wykonuję operacje, z całego zakresu szeroko pojętej chirurgii klasycznej i laparoskopowej. W tym z dziedzin: neurochirurgii, ortopedii, ginekologii, urologii, onkologii, chirurgii naczyń, chirurgii dziecięcej – a w szczególności chirurgii plastycznej – która stała się moim głównym powołaniem – łącząc w sobie człowieka jako całość.

Dlatego potrafię perfekcyjnie ocenić harmonię i piękno oraz proporcje ludzkiego ciała. Co przekłada się na w pełni bezpiecznie wykonany zabieg operacyjny w sensie medycznym i perfekcyjny w sensie estetycznym.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Bielany Wrocławskie
Województwo: dolnośląskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.medic-beauty.pl/
Adres e-mail: info@medic-beauty.pl
Numer telefonu: +48 781 408 408
+48 71 311 27 50 (po 15.00)

Polecane obiekty: