Medi Clinique

Szczecin zachodniopomorskie

Medi Clinique jest dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką, której usługi medyczne opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach.

Spokój, dyskrecja, prywatność i satysfakcja są w klinice najwyższym priorytetem już od momentu zgłoszenia, pierwszej konsultacji i poprzez cały okres leczenia oraz opieki poszpitalnej.

Medi-Clinique mieści się w pięknym, nowocześnie odrestaurowanym zabytkowym budynku. Sale operacyjne, zabiegowe, gabinety konsultacyjne, gabinet USG i sale pacjentów wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i urządzone zgodnie ze światowymi standardami. Wszyscy pacjenci mają do swej dyspozycji prywatne pokoje, każdy z własną łazienką i toaletą, telewizją kablową i telefonem.

Obszar działalności kliniki jest szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą dla dobra pacjentów.

Lekarze to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów.

Twoje wyobrażenia – nasza codzienna praca.
Dlaczego My?

Nasza klinika stała się ulubionym miejscem pacjentów szukających najnowocześniejszych metod leczniczych a zarazem chwili odpoczynku, w spokojnym, relaksującym otoczeniu, w którym dzięki naszemu troskliwemu personelowi czują się zawsze na pierwszym miejscu. Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach. Zawsze znajdziemy czas dla naszego pacjenta.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.medi-clinique.pl/
Adres e-mail: recepcja@medi-clinique.pl
Numer telefonu: +48 91 421 08 30

Polecane obiekty: