MedCosmetic Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

Bielsko-Biała

Med Cosmetic Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej jest renomowanym ośrodkiem specjalizującym się od ponad 20 lat w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Med Cosmetic Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej to znakomici, doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt, wysoki standard zabiegów, indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm, wiedza i odpowiedzialność.

Klinika świadczy szeroką gamę usług z zakresu chirurgii plastycznej estetycznej i chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dysponuje dwiema salami operacyjnymi, zespołem sal zabiegowych oraz nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem stosowanych na świecie technik laserowych. Oferuje całodobową, profesjonalną i życzliwą opiekę w wygodnych, klimatyzowanych dwuosobowych salach z łazienką i TV. Zapewnia anonimowość i dyskrecję.

Co roku klinikę obdarza zaufaniem kilka tysięcy pacjentów. W 2010 r. przeprowadzono w niej 550 konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz 400 zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i 1120 zabiegów medycyny estetycznej.

W klinice pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i korzystających z osiągnięć nowoczesnej medycyny. Wśród nich jest właściciel i kierownik placówki dr n. med. Janusz Sirek, pełniący równocześnie funkcję konsultanta z zakresu chirurgii plastycznej w województwie śląskim.

Lokalizacja:
Adres: ul. Bystrzańska 5
Kod pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Dane kontaktowe:
Strona www: www.chirurgia-plastyczna.pl
Adres e-mail: chirurgia.plastyczna@wp.pl
Numer telefonu: 033 816 33 00
033 822 32 26

Polecane obiekty: