Marzanna Danecka Stomatologia

Sosnowiec

Nasza klinika stomatologiczna specjalizuje się w stomatologii estetycznej i w najwyższej jakości implantologii. Profesjonalne leczenie umożliwia nam doskonałe i nowoczesne wyposażenie kliniki w aparature diagnostyczną – tomograf komputerowy, pantomogram, RVG, mikroskop Zeiss jak również wysokiej klasy urządzenia do bezpolesnych zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych.

Dzięki ustawicznemu kształceniu w najlepszych ośrodkach naukowych na całym świecie ( w szczególności USA i Szwajcarii ) mamy dostęp do najnowszej wiedzy i możemy zapewnić Państwu kompleksowe leczenie dentystyczne na najwyższym światowym poziomie. Gwarantujemy precyzję wykonania i długotrwałe, pozytywne wyniki leczenia.

Z przyjemnościa zaopiekujemy się zdrowiem całej Państwa rodziny od najmłodszych pociech po seniorów. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi w Polsce i we Włoszech, dzieki temu potrafimy zamienić nawet najbrzydsze zęby w piękny i promienny biały uśmiech, który każdemu dodaje uroku osobistego i odmładza.

Klinika nasza specjalizuje się w:

  • nowoczesnej implantologii
  • protetyce – korony, mosty porcelanowe, wszelkiego rodzaju protezy
  • estetyce – licówki porcelanowe
  • specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem
  • leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci
  • chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii
  • ortodoncji
  • profilaktyce dzieci i dorosłych.
  • higienie (czyszczenie zębów)
  • wybielaniu zębów.

Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu.

Zapewniamy Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problemy w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

Na większość usług udzielamy Państwu 5-letniej gwarancji. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Gwarancja jest uwarunkowana regularnymi kontrolami w naszej Klinice. Leczenie kanałowe objęte jest gwarancją bezterminową.

Praktyka jest położona w centrum Sosnowca, zapewniamy więc dobry dojazd: z Katowic – 7 minut, Dąbrowy Górniczej, Będzina – 10 minut. Dysponujemy dużym i bezpiecznym parkingiem bezpośrednio przed gabinetem.

Lokalizacja:
Adres: ul. Teatralna 3
Kod pocztowy: 41-200
Miasto: Sosnowiec
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.danecka.pl/
Numer telefonu: (032) 266 50 65

Polecane obiekty: