Marine Hotel***** IneSPA

Kołobrzeg

Marine Hotel to także relaks dla duszy i ciała. IneSPA, oferuje doskonały wypoczynek zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jak i dla tych, którzy marzą, aby rozpłynąć się w słodkiej bezczynności.

W części SPA możesz skorzystać z basenów wykonanych ze szlachetnej stali nierdzewnej.
Basen sportowy (14 × 6 m; głębokość 1.30 m) wyposażony jest w podwodny system do słuchania muzyki, rekreacyjny zaś (4,5 × 4,5 m; głębokość 1.25 m), w masaże ścienne, ławeczki i leżanki z masażem.
Do dyspozycji masz także kompleks saun, łaźnię turecką oraz grotę śnieżną. Niezapomnianych wrażeń dostarczy tzw. hot tub z powietrznym gejzerem. To zewnętrzne jacuzzi, czynne cały rok, szybko stanie się hitem szczególnie zimowego wypoczynku. Po wyczerpujących zajęciach i słonecznych kąpielach, nic nie regeneruje lepiej niż pobyt w strefie Wellness. Zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne, seanse w nowoczesnej kapsule szybko postawią Cię na nogi. Masz także niepowtarzalną okazję poddać się masażom tajskim oraz ajurwedyjskim. Dla zakochanych przygotowaliśmy jedyną w Polsce ofertę SPA dla Dwojga, która sprawi, że pobyt w Marine Hotel***** rozpali na nowo Wasze uczucia.

Na kawiarnianym tarasie znajdującym się na dachu wypijesz nie tylko doskonałą kawę, ale także nacieszysz oczy wspaniałym widokiem. W Centrum SPA & Wellness, oprócz zabiegów regenerujących, czeka na Ciebie zewnętrzne, czynne cały rok jacuzzi i łaźnia turecka. Chcesz popracować nad kondycją? Przygotowaliśmy boisko do Ricochet, sale fitness oraz basen pływacki i rekreacyjny. Część rozrywkowa gwarantuje świetną zabawę podczas gry w kręgle lub szaleństw do rana w klubie MarinGo!. Marine Hotel***** to także doskonałe miejsce na turystykę biznesową. Brzmi nieprawdopodobnie?

Lokalizacja:
Adres: ul. Sułkowskiego 9
Kod pocztowy: 78-100
Miasto: Kołobrzeg
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.marinehotel.pl/
Adres e-mail: rezerwacja@marinehotel.pl
Numer telefonu: +48 94 35 34 111

Polecane obiekty: