Mardan Palace Antalya 5*

Poznań wielkopolskie

Luksusowy Mardan Palace Antalya 5 GRAND LUXURY !*

Najbardziej ekskluzywny hotel w regionie Morza Śródziemnego wybudowany został kosztem około 1,5 miliarda EURO. Składają się na niego wyjątkowe detale m.in. około: 500 tysięcy kryształów, 23.000 m2 włoskiego marmuru, kilka tysięcy kilogramów złota oraz 9 tysięcy ton białego piasku z Egiptu, z którego usypano prywatną hotelową plażę.

Położenie: bezpośrednio przy prywatnej białej piaszczystej plaży na terenie 180 tys. m2, około 25 km od centrum Antalyi i około 12 km od lotniska.

Hotel Mardan Palace Antalya: ekskluzywny – otwarty w sezonie lato zachwyca swoim pałacowym wyglądem.

Ekskluzywne udogodnienia obejmują eleganckie i przestronne lobby z miejsca do wypoczynku, niezwykły i niepowtarzalny pałacowy design, restaurację główną z tarasem oraz siedem specjalnych restauracji tematycznych, 11 barów, klub nocny, luksusowe sklepy i butiki, cztery gigantyczne akwaria podzielone tematycznie na oceany świata, kilka sal konferencyjnych z pełnym zapleczem biznesowym, dwie sale balowe oraz olbrzymie SPA i centrum fitness z łaźnią parową, sauną, łaźnią turecką, natryskami, talasoterapią, a także nowoczesny kryty basen z jacuzzi oraz oddzielny basen dla dzieci, profesjonalnie wyposażone centrum fitness i salon kosmetyczny.

Hotel zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu. W przestronnie, wspaniale i z wielką dbałością o szczegóły zaprojektowanym ogrodzie, znajdują się sztuczne laguny z gondolą, baseny (o pow. 16.000 m2), baseny dla dzieci, park wodny, rafy z rybami, amfiteatr na wieczorne występy i imprezy.

Na basenach oraz na rozległej piaszczystej “egipskiej” plaży i pomostach znajdziemy leżaki, parasole i ręczniki plażowe: dostępne są bezpłatnie.

Mardan Palace Antalya posiada łącznie 546 luksusowe pokoje, junior suity, suity, garden suity, royal suity oraz presidential suity, w trzech połączonych ze sobą sześcio- do ośmiopiętrowych częściach posiadających własny styl: Anatolijski, Europejski i Dolmbache.

Pokoje European Premium znajdują się w skrzydle Europejskim i urządzone są w klasycznym stylu, posiadają powierzchię około 28 m2, marmurową łazienkę z suszarką, kapciami, szlafrokami, TV LCD Sat i pay, interaktywny system multimedialny, dostęp do internetu (płatny), klimatyzację, mini-bar (płatny), sejf, parkiet i balkon.

Pokoje European Superior są większe – mają powierzchnię około 45 m2, posiadają marmurową łazienkę z suszarką, kapciami, szlafrokami, TV LCD Sat i pay, interaktywny system multimedialny, dostęp do internetu (płatny), klimatyzację, mini-bar (płatny), sejf, parkiet i balkon.

European Junior Suita jest jeszcze większa (70 m2) oraz wyposażenie podobne do innych pokoi w klasycznym europejskim stylu.

Pokoje Anatolian znajdują się w skrzydle Anatolijskim i urządzone są w ciepłych kolorach ze złotem. Występują w standardach Premium i Superior, z identycznymi warunkami, jak ich odpowiedniki European.

Pokoje Dolmbache Premium znajdują się w sercu hotelu (środkowej części) zainspirowanej architekturą zabytkowego pałacu Istanbułu oraz urządzone są w stylu osmańskim. Mają około 28 m2 powierzchni, marmurową łazienkę (z suszarką, kapciami, szlafrokami), TV LCD Sat i pay, interaktywny system multimedialny, dostęp do internetu (płatny), klimatyzację, mini-bar (płatny), sejf, parkiet i balkon.

Wyżywienie: śniadania w formie obszernych bufetów

lub PEŁNE PLUS: śniadania, obiady i kolacje w formie obszernych bufetów (w wyznaczonych restauracjach) wraz z lokalnymi napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi w cenie do obiadów i kolacji.

Ponadto za opłatą 7 restauracji a`la carte: turecka, japońska – sushi, rosyjska, tajska z tradycyjną kuchnią w egzotycznej scenerii, z owocami morza z czterema gigantycznymi akwariami morza śródziemnego, karaibskiego, czerwonego i oceanu spokojnego.

Lokalizacja:
Adres: ul. Słowiańska 55 A,
Kod pocztowy: 61-664
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Dane kontaktowe:
Strona www: Bon Voyage VIP
Numer telefonu: 61 828-09-99
61828 14 14

Polecane obiekty: