Luksusowy Nikko Bali Resort & Spa 5*

Nusa Dua to najbardziej atrakcyjny region turystyczny na wyspie Bali. Idealne miejsce na urlop w luksusowych warunkach, na terenie rozległego parku z własnym, 18-dołkowym polem golfowym. Wieczorem mnóstwo turystów spaceruje po centralnym pasażu handlowym w Nusa Dua. Są tutaj małe sklepiki z pamiątkami i kilka restauracji serwujących dania kuchni balijskiej i międzynarodowej.

Hotel jest luksusowy, najwyższej klasy, dla wymagających gości. Charakteryzuje się wysokim standardem wyposażenia i profesjonalną obsługą renomowanej japońskiej grupy Nikko. Kompleks składa się z dwóch części z basenami, z pięknym panoramicznym widokiem na ocean, grotami, skałami oraz leżakami i parasolami plażowymi oraz amfiteatrem. Na prywatnej piaszczystej plaży hotelowej znajdują się leżaki i jacuzzi (ręczniki, leżaki i parasole dostępne są na plaży i basenach bezpłatnie).

W hotelu znajduje się wspaniale panoramicznie położona recepcja z obszernym holem, miejscem do wypoczynku i wodospadem oraz taras z salą śniadaniową.

Ponadto znajdziemy tu restaurację japońską, chińską oraz bary, loże i Spa z ośmioma willami.

Dla dzieci: plac zabaw “Jungle Camp” oraz opiekunka za opłatą. Położony w części Klif Tower “Jungle Camp” zapewni dzieciom zabawę,niezapomniane wrażenia oraz przygodę. Wykonany z naturalnych materiałów, obóz jest wyposażony dom-drzewo, miejsce do wspinaczki, trampolinę. Wszystko jest dostosowane dla dzieci w wieku 4-7 lat i 8-12 lat. Rodzice mogą się zrelaksować i przekazać dzieci wysoko wykwalifikowanym opiekunom “Jungle Adventure Guide”. Jungle Camp uczy również o balijskiej kulturze – dzieci mogą nauczyć się zwrotów, tańca, sztuki i miejscowego rzemiosła.

Lokalizacja:
Adres: nikko bali resort & spa Jl. Raya Nusa Dua Selatan
Kod pocztowy: PO BOX
Miasto:
Dane kontaktowe:
Strona www: www.nikkobali.com
Kontakt: www.nikkobali.com/contact/
Numer telefonu: 62 361 773 388
62 361 773 377

Polecane obiekty: