Lawendowe Termy

Uniejów

Hotel Lawendowe Termy to kolejny, nowopowstały obiekt z koncepcją Medical spa. Inwestycja ta powstała w Uniejowie na zachodnim brzegu Warty w sąsiedztwie centrum sportu i edukacji. Pierwsi goście mieli okazję wypoczywać tu 6 października. Kompleksowa oferta Lawendowych Term obejmuje hotel, centrum rehabilitacji, spa, sale konferencyjne i zaplecze gastronomiczne.

Czterogwiazdkowy hotel oferuje 55 pokoi oraz apartamenty z tarasami i jacuzzi. Sale konferencyjne mogą pomieścić 120 osób. Mniej liczne spotkania odbywają się też w specjalnej, kameralnej sali VIP.

Goście mogą tu skorzystać z bogatej oferty zarówno rekreacyjnej, jak i leczniczej. Centrum rehabilitacji i balneologii wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt. Można w nim skorzystać z: basenów z jacuzzi, zasilanych solanka termalną; wanien do kąpieli solankowych, perełkowych, z hydromasażdem, koloroterapią i muzykoterapią; fizykoterapii, kinezyterapii i kriokomory. Ośrodek specjalizuje się w ofercie medical spa, dlatego na miejscu znajdują się też gabinety lekarskie. Oferta lecznicza obejmuje leczenie bólów kręgosłupa oraz narządu ruchu, terapię manualną, mezoterapię kręgosłupa, terapię McKenziego, medycynę sportową, masaże lecznicze. Nad całością czuwa wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i rehabilitacyjna.

Niezapomniane chwile relaksu zapewni strefa spa i centrum kosmetyczne, gdzie można skorzystać z zabiegów na twarz i ciało, masaży, a nawet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Na terenie kompleksu znajduje się też kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej.

W hotelowej restauracji i kawiarni oferowana jest kuchnia regionalna, slow-food i specjalne posiłki dietetyczne. Organizowane są tu także bankiety i imprezy okolicznościowe.

Obiekt w pełni przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja:
Adres: ul. abp. Jakuba Świnki 10
Kod pocztowy: 99-21
Miasto: Uniejów
Dane kontaktowe:
Strona www: www.lawendowetermy.pl
Adres e-mail: recepcja@lawendowetermy.pl
Numer telefonu: 42 233 47 00
882 19 42 85

Polecane obiekty: