Klinika Stomatologii Estetycznej - Oddział Toruń

Toruń

Klinika Stomatologii Estetycznej

Białe i zdrowe zęby oraz olśniewający uśmiech dodają pewności siebie oraz podnoszą jakość naszego życia. Klinika Stomatologii Estetycznej spełnia marzenia wszystkich osób, które odwiedzają nasze gabinety w Toruniu oraz Włocławku i pragną uzyskać piękny, śnieżnobiały uśmiech. Wykonujemy licówki najwyższej jakości, poprawiające kształt i kolor zęba, bezpiecznie wybielamy zęby, wstawiamy nowoczesne implanty. Każdy stomatolog naszej kliniki jest profesjonalistą, który ma do swojej dyspozycji nowoczesne urządzenia i dla którego stomatologia – ortodoncja, protetyka – to prawdziwa pasja.

Nasza klinika stomatologiczna wyróżnia się na tle innych gabinetów kilkoma aspektami:

  • każdy dentysta pracujący w klinice jest osobą doświadczoną, dysponującą ogromną wiedzą,
  • zarówno toruński jak i włocławski gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt,
  • stomatolog wykorzystuje w swojej pracy materiały najwyższej jakości,
  • dentysta indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego pacjenta.

Odwiedzając gabinet stomatologiczny we Włocławku bądź Toruniu mają Państwo pewność, iż stomatolog zaproponuje wszystkie możliwe rozwiązania i wybierze najlepsze z nich. Nowoczesna protetyka pozwoli Państwu odzyskać naturalny uśmiech, stomatologia estetyczna podniesie jakość życia osobistego i zawodowego, a stomatologia zachowawcza pomoże utrzymać zdrowie zębów przez wiele lat.

Implanty

Implanty to nowoczesny sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Implant to wykonana z tytanu śruba, która po wprowadzeniu do kości ma za zadanie zastąpienie korzenia zęba. Tytan to metal, który akceptowany jest przez ludzki organizm, dzięki czemu możliwe jest zajście tak zwanej osseointegracji, czyli procesu polegającego na obrośnięciu przez kość zaimplementowanego wszczepu. Zjawisko to sprawia, że protezy osadzone na tytanowych implantach mogą być z powodzeniem używane przez wiele lat. Zatrudniamy doświadczonych implantologów, jak też posiadamy bardzo bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Stosujemy najnowocześniejsze procedury i sprzęt. Jeśli interesuje Państwa wstawienie implantu, nasze usługi w tym zakresie nie zawiodą Waszych oczekiwań.

Licówki

To rodzaj nowoczesnego uzupełnienia protetycznego, mające na celu przede wszystkim poprawę walorów estetycznych uśmiechu pacjenta. Licówka to niewielkiej grubości płytka ceramiczna, którą nakłada się na przedsionkowe powierzchnie zębów. Do głównych wskazań zastosowania licówek zalicza się przede wszystkim różnego typu przebarwienia, powstałe na przykład przez wady rozwojowe szkliwa, martwicę zęba, czy innego rodzaju przyczyny. Licówki często zaleca się również przy dokonywaniu korekcji kształtu zęba, ponieważ umożliwia ona zarówno skrócenie, wydłużenie, jak też zmianę szerokości korony zębowej. To również sprawdzona metoda działania w sytuacjach, w których dochodzi do złamania siecznego brzegu przedniego zęba. W tym przypadku licówki są rozwiązaniem o wiele pewniejszym, niż tradycyjnie stosowane wypełnienie kompozytowe, które charakteryzuje się znacznie mniejszą odpornością na działające w tym miejscu siły.

Protetyka stomatologiczna

To jedna z dziedzin, w których posiadamy bardzo bogate doświadczenie. Protetyka zajmuje się odtwarzaniem utraconych elementów uzębienia w sposób pozwalający na przywrócenie naturalnych warunków zgryzowych. By należycie realizować ten cel, wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne rozwiązania i sprzęt, jak też stale podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów. Profesjonalnie wykonujemy uzupełnienia wszystkich typów, zarówno ruchome, stałe, jak i kombinowane. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu rozwiązanie w pełni dopasowane do jego potrzeb i możliwości.

Stomatologia estetyczna

To dziedzina, w której specjalizujemy się od początku naszej działalności. Najważniejszym zadaniem, jakie stawia przed sobą stomatologia estetyczna jest poprawa walorów estetycznych uzębienia. Dotyczy to zarówno uzupełnienia braków zębowych, korekcji kształtu zębów, jak też ich koloru. Dzięki stałemu, bardzo dynamicznemu rozwojowi tej dziedziny, jesteśmy w stanie coraz efektywniej oraz w sposób coraz mniej uciążliwy dla pacjentów realizować ich marzenia o pięknym, zdrowym uśmiechu. Zatrudniając doświadczonych i cenionych specjalistów, a także udostępniając im najnowocześniejszy sprzęt, zyskujemy pewność, że nie zawiedziemy nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Lokalizacja:
Adres: Storczykowa 2
Kod pocztowy: 87-100
Miasto: Toruń
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.drosd.pl/
Adres e-mail: storczykowa@drosd.pl
Numer telefonu: 56 654 60 11
784 804 809

Polecane obiekty: