Klinika stomatologiczna Sypień

Bielsko-Biała

O naszej klinice

Priorytetem naszej kliniki jest zadowolenie pacjentów. Indywidualne podejście w połączeniu z szczerą rozmową rozwiewającą wszelkie niejasności jest zaczątkiem sukcesu terapeutycznego. Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną wiedzę staramy się przedstawiać i wykonywać plan leczenia ściśle dostosowany do każdego pacjenta. Świadczymy usługi z szerokiego zakresu dziedzin stomatologii – zaczynając od działań profilaktycznych, leczenia dzieci i młodzieży poprzez ortodoncję, protetykę, chirurgię na leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych, specjalistycznej endodoncji mikroskopowej oraz implantologii kończąc. Czas spędzony w naszej klinice umili państwu muzyka, miły personel i pokazy zdjęć na monitorach, które można śledzić wzrokiem podczas zabiegu.

Sen o bieli

Tęsknota za pięknym uśmiechem była zawsze obecna. Dobry wygład zębów kojarzy Ci się z sukcesem, szczęściem i pewnością siebie. Zdrowe, piękne, białe zęby są synonimem dobrego statusu społecznego i atrakcyjności.

To pragnienie kieruje leczeniem wyznaczając cele z nim związane. Nowoczesne techniki które jesteśmy Państwu zaoferować są nastawione na osiągniecie tego podstawowego celu.

Zdrowe dziąsła, są dla zębów jak fundament dla domu

Ortodoncja, idealne dziąsła i harmonijny kształt zębów można osiągnąć za pomocą aparatów ortodontycznych, w wersjach estetycznych są one prawie nie widoczne. Nachodzenie na siebie zębów czy szpary można skorygować nawet u pacjentów w późniejszym wieku.

Wypełnienia kompozytowe

Niewielkie uszkodzenia zębów czy związane z ich naturalna funkcja czy z ubytkami próchnicowymi skorygowane za pomocą estetycznych wypełnień kompozytowych staja się niewidoczne.

Licówki

Niepokoją cie różnice w wielkości przednich zębów, ich kształcie? Czy może przeszkadzają przebarwienia lub pęknięcia szkliwa? Lub porostu chcesz, mieć śnieżnobiałe zęby? Rozwiązaniem mogą być licówki. Są to cienkie płatki porcelany lub kompozytu naklejane na zęby tak jak nakleja się nakładki na paznokcie. Dzięki idealnemu odwzorowaniu szkliwa są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Jest to idealne rozwiązanie estetyczne.

Korony, mosty

Bardzo duże uszkodzenie zębów przy dobrych korzeniach mogą wymagać wykonania korny pełno-ceramicznej. Najbardziej estetycznego rozwiązania w zakresie estetyki i funkcjonalności. Korony oparte na implantach odtwarzają brakujące zęby w pełnym zakresie wygładu i funkcji.

Lokalizacja:
Adres: Piastowska 67a
Kod pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.sypien.pl/
Numer telefonu: +48 33 822 71 33
+48 33 822 15 31

Polecane obiekty: