Look-Med

Olsztyn warmińsko-mazurskie

Klinika Look Med to jedyne miejsce w północno-wschodniej Polsce łączące najnowsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Jako pierwsza klinika w Polsce rozpoczęliśmy wykonywanie zabiegów liposukcji WAL (water-jet assisted liposuction) urządzeniem Body-jet, będącej najbardziej innowacyjną metodą przeprowadzania tego typu zabiegów.

Podążając drogą poszukiwania najnowocześniejszych technologii medycznych, jako pierwszy ośrodek w naszym kraju wprowadziliśmy do oferty proceduję powiększania piersi i modelowania ciała autogenną tkanką tłuszczową wykonywaną techniką BEAULI. Jesteśmy ośrodkiem referencyjnym, w którym szkolą się lekarze z całego kraju z technik wykonywania zabiegów Body-jet i BEAULI.

Jesteśmy jedyną kliniką w północno – wschodniej Polsce, wykonującą zabiegi lipolizy laserowej.

Kolejną nowością są zabiegi EVLA – laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych.

Nasz personel to lekarze specjaliści wyszkoleni w najlepszych ośrodkach, w kraju i za granicą. Szkoląc się pod okiem najlepszych światowych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej opanowali perfekcyjnie techniki wykonywania zabiegów gwarantujące bezpieczeństwo i doskonały efekt. Ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantują Państwu zabiegi na wysokim, światowym poziomie oraz w najwyższym komforcie i dobrym samopoczuciu.

Wśród proponowanych przez nas terapii, wykonywanych przez wykwalifikowany i doświadczony personel, znaleźć można kuracje, których celem jest modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu oraz leczenie żylaków. Zabiegi upiększające, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem to nieodmiennie botox i mezoterapia, aczkolwiek polecamy także wiele innych, skutecznych kuracji. Osoby, które borykają się z problemami naczyniowymi, często decydują się na terapie lecznicze takie jak laserowe zamykanie naczynek oraz skleroterapia. Niezależnie od tego, czy zastanawiają się Państwo nad modelowaniem sylwetki czy raczej skłaniają się ku mezoterapii, warto odwiedzić naszą klinikę, której siedzibą jest Olsztyn, by uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Lokalizacja:
Adres: ul. Lelewela 6a/3
Kod pocztowy: 10-021
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie
Dane kontaktowe:
Strona www: www.look-med.pl/
Adres e-mail: klinika@look-med.pl
Numer telefonu: +48 89 672 57 69
+48 723 80 80 80

Polecane obiekty: