Klinika JOLLY MED

Warszawa

Klinika JOLLY MED powstała w 1999 roku w Warszawie, w dzielnicy Stara Ochota, niedaleko lotniska Okęcie. Położona jest wśród zieleni, ma dogodny dojazd i wolne niepłatne miejsca parkingowe. Stworzyliśmy miłą i ciepłą atmosferę, budzącą zaufanie każdego przybywającego do naszej Kliniki.

W eleganckiej, przestronnej recepcji na pacjentów czekają wysoko wyspecjalizowane recepcjonistki, które służą pomocą przy wyborze lekarza oraz udzielają podstawowych informacji o zakresie świadczonych usług.

W Klinice specjalizującej się od początku w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, wykonuje się również zabiegi z zakresu ortopedii i laryngologii.

W Klinice pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w dziedzinach:

  • chirurgii plastycznej,
  • chirurgii ogólnej,
  • onkologii,
  • ortopedii,
  • laryngologii,
  • anestezjologii,
  • intensywnej terapii.

Poza tym Klinika zapewnia opiekę wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek operacyjnych, chirurgicznych i anestezjologicznych.

Klinika wyposażona jest w klimatyzowaną salę operacyjną, salę zabiegową, gabinety lekarskie i sale dla pacjentów. Oddział chirurgii plastycznej ma też przygotowane pokoje gościnne dla osoby towarzyszącej pacjentowi. Serwujemy wyżywienie całodobowe, menu ustalane według indywidualnych życzeń pacjentów.

ŚWIADCZENIA MEDYCZNE Z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA

Umowa z NFZ na udzielanie świadczeń medycznych pacjentów ubezpieczonych w zakresie leczenia szpitalnego w trybie planowym i wybranych procedur jednego dnia:

Chirurgia ogólna, plastyczna, ortopedia i laryngologia – wymagane skierowanie do szpitala, aktualne ubezpieczenie, dokumentacja/badania wykonane przed kwalifikacją do leczenia.

Chirurgia ogólna: laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych; endoskopia nadgarstka, łokcia, ręki; endoskopowe operacje pęcherzyka żółciowego; operacje przepuklin; wycięcie węzłów chłonnych, ślinianek; chirurgiczne wycięcie guzków, zmian skórnych i tkanek miękkich powyżej 4 cm z badanie histopatologicznym.

Chirurgia plastyczna: zabiegi plastyczne powiek; wycięcie guzków sutka, piersi, głowy, szyi, twarzy z badaniem histopatologicznym; usuwanie blizn.

Ortopedia: artroskopia lecznicza kończyn dolnych; wprowadzenie czynników wzrostu.

Laryngologia: endoskopia zatok; plastyka przegrody nosa; wycięcie polipów.

PREZENTACJA OBIEKTU

W ramach zabiegów pacjenci mają zapewniony pobyt w klinice z noclegiem i wykwalifikowaną opiekę medyczną.

Lokalizacja:
Adres: ul. Lelechowska 5
Kod pocztowy: 02-351
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: http://jollymed.pl/
Numer telefonu: + 48 22 668 97 96

Polecane obiekty: