Klinika Chirurgii Plastycznej SFERA

Warszawa

SFERA jest nowoczesną Kliniką posiadającą dwa ośrodki chirurgii plastycznej w Warszawie. Siedziba Kliniki mieści się centrum miasta w Alejach Jerozolimskich.

Drugi ośrodek – otoczony pięknymi lasami, znajduje się w Warszawie-Rembertowie, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to komfortowa, przestronna i doskonale wyposażona Klinika.

Nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny z filtrami bakteriobójczymi spełnia wymogi najwyższych standardów Unii Europejskiej. Piękne położenie ośrodka, mikroklimat, opieka medyczna w połączeniu z komfortem i sterylnością szpitalną pozwalają na szybką rekonwalescencję pooperacyjną. Klinika posiada komfortowe sale pooperacyjne i sale pobytowe wyposażone w łazienki, TV kablową, DVD.

O ośrodku ukazały się bardzo pochlebne reportaże telewizji angielskiej Grenada oraz SKY 1. Personel lekarski został przedstawiony jako zespół świetnie profesjonalnie przygotowanych chirurgów plastyków, a wnętrza klinki i wyposażenie bloku operacyjnego wprawiło w zachwyt reporterów i tym samym potwierdziło pozytywną opinię operowanych pacjentek. Należy pamiętać, że media na zachodzie zawsze raczej krytycznie oceniały poczynania naszej rodzimej chirurgii plastycznej.

Leczeniem pacjentów od 16 lat zajmuje się zespół doświadczonych chirurgów, specjalistów chirurgii plastycznej, działających w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, po szkoleniach w USA, Francji, Anglii, Niemczech.

Stale podnoszone umiejętności całego naszego zespołu na szkoleniach, zjazdach i sympozjach naukowych stanowią gwarancję, że w Klinice będą wykonane zabiegi według najnowszych, światowych standardów.

Chirurdzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu operacji poprawiających wygląd i usuwających objawy starzenia. Setki zadowolonych pacjentów leczonych w Klinice są dla całego zespołu Kliniki najważniejszą nagrodą za ich wysiłki podejmowane w celu stałego podnoszenia jakości usług.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.klinikasfera.pl
Adres e-mail: sfera@klinikasfera.pl
Numer telefonu: +48 22 629 92 97
+48 607 083 038

Polecane obiekty: