Klinika Chirurgii Plastycznej Model - Med

Warszawa

Klinika Chirurgii Plastycznej Model Med sp. z o. o. jest obecna na warszawskim rynku medycznym od ponad 15 lat.

W tym czasie pracowało w niej wielu wybitnych lekarzy – specjalistów chirurgii plastycznej – znanych nie tylko z umiejętności chirurgicznych lecz również z aktywności w życiu akademickim.

Wyniki świadczonych usług z zakresu chirurgii plastycznej – a szczególnie estetycznej – pozwoliły na ustalenie stabilnej, wysokiej pozycji wśród warszawskich gabinetów i klinik chirurgii plastycznej.

Obecnie – po okresie reorganizacji – obszar wykonywanych świadczeń poszerzył się o diagnostykę i leczenie operacyjne chorób i urazów ręki a także zabiegi niechirurgiczne z zakresu medycyny estetycznej.

Zespół kliniki składa się z lekarzy o wieloletnim doświadczeniu a także z młodej ambitnej kadry, wprowadzającej nowe techniki i rozwiązania medyczne.

Zabiegi na raty

Biorąc pod uwagę potrzeby pacjentów, którzy nie są w stanie jednorazowo zgromadzić odpowiedniej sumy na zabieg operacyjny, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Ratalnie.com S.A., zajmującą się finansowaniem leczenia. Ratalnie.com świadczy na rzecz pacjentów usługę consumer finance, rozkładając płatności za zabiegi medyczne w prywatnych placówkach służby zdrowia na raty. W tej chwili firma współpracuje z ponad 500 niepublicznymi podmiotami medycznymi na terenie całej Polski.
Na portalu ratalnie.com znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat zasad udzielania pożyczek, ilości i wartości rat oraz dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.modelmed.pl/
Numer telefonu: + 48 22 869 96 20
601 35 17 17

Polecane obiekty: