Instytut Prefect Body

Bydgoszcz

Instytut Prefect Body
najnowocześniejsze centrum piękna w Bydgoszczy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji to magiczne miejsce, w którym pozwalamy odpocząć i zaopiekować się ciałem i duszą w otoczeniu wysublimowanego luksusu.

Instytut Prefect Body w Bydgoszczy to efekt naszych wspólnych starań oraz odpowiedni dobór personelu.
Wprowadzając wiele innowacji i udogodnień chcemy podnieść standard usług zachowując zasady kompleksowej pielęgnacji oraz przyjazny dla klientów cennik.

W naszym Instytucie mogą państwo skorzystać z szerokiej gamy specjalistycznych zabiegów przeciwstarzeniowych, liftingujących, nawilżających na twarz szyję i dekolt oraz z zabiegów modelujących sylwetkę jak również relaksacyjnych masaży i zabiegów kompleksowej pielęgnacji włosów.

Oferujemy także bogaty wybór usług medycyny estetycznej, które upiększą i odmłodzą skórę twarzy. W przestrzennych wnętrzach Instytutu Prefect Body pomyśleliśmy także o klientach lubiących dzielić się swoją radością i przyjemnością, dlatego zapraszamy do odwiedzania naszych gabinetów w gronie przyjaciół i wspólnej celebracji chwili kojącego relaksu. Wszystkie zabiegi, które wykonywane są w Instytucie Prefect Body mają na celu poprawę kondycji psychofizycznej poprzez wyjątkową opiekę i pielęgnację.

Wierzymy, że poznawanie własnego ciała i duszy, w gronie doświadczonych specjalistów, pozwoli wszystkim dostrzec piękno i siłę drzemiące w każdym człowieku.

Akualne promocje do świata piękna znajdą Państwo pod tym linkiem http://instytutperfectbody.pl/o-nas/promocje.html

Szczególnie polecamy zabieg: Hyperbaric oxygen technology – AUSTRALIJSKA METODA ODMŁADZANIA SKÓRY TLENEM HIPREBARYCZNYM.

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Technologia przeciw starzeniu stosowana przez Gwiazdy, Dermatologów, Chirurgów Plastycznych i Profesjonalne Spa na całym świecie.

Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 8 00 – 20 00
Sobota 8 00 – 15 00

Lokalizacja:
Adres: ul. Kaszubska 17/B
Kod pocztowy: 85-048
Miasto: Bydgoszcz
Dane kontaktowe:
Strona www: www,.instytutperfectbody.pl
Adres e-mail: kontakt@instytutperfectbody.pl
Numer telefonu: 52 52 99 927

Polecane obiekty: