Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Magdalena Zakrzewska

Gdańsk pomorskie

Pielęgnacja oraz utrzymanie urody były obecne w kulturze od zarania dziejów. Badania wykonane przez CBOS wykazały, że według 75% Polaków wygąd ma wpływ na powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Przeprowadzone badania pokazały, że dbałość o wygląd wpływa na poprawe samopoczucia. 90% respondentów przywiązuje znaczną uwagę do swojego wyglądu, a 83% do wizerunku.
Współcześnie medycyna estetyczna przeciwdziała starzeniu, jak również koryguje szeroko pojęte defekty o rozmaitym podłożu. Oferuje szeroki wachlarz zabiegów zapewniające holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Już na studiach interesowałam się dermatologią, medycyną estetyczną oraz antyaging. Aby pogłębić wiedzę dotyczącą tych dziedzin rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku „Medycyna Estetyczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach, aby zapewnić moim pacjentom najwyższy poziom wykonywanych zbiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Lokalizacja:
Adres: ul. Drzewieckiego 9b/14
Kod pocztowy:
Miasto: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://medycynaestetyczna.republika.pl
Adres e-mail: med.estetyczna.gda@gmail.com
Numer telefonu: 690 999 779

Polecane obiekty: