Hotel Villa Marilor ***** SPA

Zakopane

Wyobraź sobie miejsce z dala od zgiełku i tempa współczesnego świata. Miejsce przeznaczone wyłącznie do tego, abyś mógł odpocząć, wyciszyć się, poprawić swoje samopoczucie i kondycję.

Takim miejscem jest właśnie Marilor SPA. Wzniesione z najlepszych naturalnych materiałów, brazylijskiego granitu, malezyjskiego i amerykańskiego drewna merbau i kauczuku, włoskiej ceramiki i draperii. Utrzymane w stonowanej kolorystyce ciepłego brązu i złota, Marilor SPA ma pomóc naszej wykwalifikowanej obsłudze sprawić, abyście Państwo mogli naprawdę się zrelaksować i bez wysiłku poprawić kondycje zarówno ciała jak i umysłu.

Kompleks Marilor SPA oferuje:

  • La Culla di Olos – to Holistyczna koncepcja kompletnej aranżacji i wyposażenia wellness. Gabinet jest miejscem poza czasem- znajdziemy tam emitujący parę stół do terapii. Podczas zabiegu wykorzystywana jest synergia kilku czynników: aromaterapeutyczna para, koloroterapia, dźwięki muzyki oraz specjalne techniki masażu i pielęgnacji doskonałymi, naturalnymi preparatami linii OLOS. To wszystko tworzy ciepłą atmosferę, pozwalającą w pełni odczuć pozytywną energię odprężenia.
  • Złoty basen ze specjalnie monitorowaną wodą, z podwodnymi masażami i wodospadem jest idealnym miejscem, by zregenerować siły po dniu pełnym wrażeń. Ratownik WOPR stale czuwa nad bezpieczeństwem kąpiących się oraz służy pomocą w doskonaleniu pływania.
  • Grotę Solną zbudowana z drewnianych żywicznych stempli i bloków solnych pochodzących z najstarszej w Polsce Kopalni Soli “Bochnia”. Doskonałe miejsce do inhalacji górnych dróg oddechowych i odpoczynku w mikroklimacie podziemnych korytarzy. szczególnie polecaną dla osób z problemami górnych dróg oddechowych, astmatyków i alergików.
  • Saune IR zbudowaną z czerwonego australijskiego cedru. Promienie IR wykorzystywane w saunie wnikają w skórę nawet do głębokości 4cm, rozgrzewając ciało. Dobrze zaplanowany seans w w saunie z fazami ogrzewania i ochładzania, pomoże oczyścić ciało z toksyn, zadbać o kondycję i rozluźnić się przy relaksacyjnej muzyce.
  • Łaźnia parowa jest doskonałym miejscem, by zadbać o kondycję skóry. Ściany i siedziska pokrywa szklana włoska mozaika. Temperatura wewnątrz łaźni to 45-50oC, a wilgotność powietrza sięga 100%. Delikatna woń olejków inhalacyjnych relaksuje i odświeża.
  • Kort tenisowy – W zabytkowym parku, zaledwie kilka metrów od Hotelu Villa Marilor zorganizowaliśmy dla Państwa pełnowymiarowy oświetlony kort tenisowy ze sztuczną trawą.
Lokalizacja:
Adres: ul. Kościuszki 18
Kod pocztowy: 34-500
Miasto: Zakopane
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.hotelmarilor.pl/
Adres e-mail: recepcja@hotelmarilor.com
Numer telefonu: +48 18 2000 670
+48 18 2000 680

Polecane obiekty: