Hotel The Granary – La Suite - WaySPA Wellness Centre

Wroclaw

Witamy w Hotelu The Granary – La Suite!

The Granary – La Suite Hotel cieszy się fantastyczną lokalizacją w historycznym centrum miasta, zaledwie kilka minut od Rynku Głównego oraz w niewielkiej odległości przyjemnego spaceru do Panoramy Racławickiej, Katedry na Ostrowie Tumskim czy popularnego Placu Dominikańskiego, gdzie znajdą Państwo mnóstwo ciekawych sklepów, galerii i kawiarni.

Profesjonalny Personel Recepcji zapewni Państwu ciepłe powitanie podczas Państwa przyjazdu i odpowie na wszystkie niezbędne pytania. Recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę. Znajdziecie tam Państwo kompetentną osobę z Personelu Recepcji, która pomoże zorganizować czas we Wrocławiu, zasugeruje ciekawe miejsca i odpowie na Państwa pytania.

W Hotelu znajduje się 47 pokoi. Każdy indywidualnie urządzony, ze smakiem i pomysłem. Odpowiednio do Państwa preferencji, istnieje szereg różnych pokoi. Każdy z nich zapewni wygodny i luksusowy pobyt, tak by mogli to Państwo długo wspominać.

Hotelowa Restauracja Mennicza Fusion tworzy wspaniałą, przyjemną atmosferę, gdzie można delektować się smakiem pysznych, międzynarodowych potraw.

Po obfitej kolacji zapraszamy do doskonale zaopatrzonego baru na orzeźwiającego drinka.

Hotel The Granary – La Suite zapewni Państwu rewelacyjny komfort. WaySPA Wellness Centre posiada wszystko to, co niezbędne by idealnie się zrelaksować. Obok rewelacyjnie wyposażonej siłowni, znajdą tam Państwo jacuzzi, saunę oraz szereg zabiegów terapeutycznych, które odprężą ciało i umysł.

Goście podróżujący służbowo docenią nie tylko doskonałą, centralną lokalizację Hotelu The Granary – La Suite ale również możliwość zorganizowania wielu różnych uroczystości podczas pobytu we Wrocławiu. Hotel oferuje 3 ciekawie urządzone sale konferencyjne, odpowiednie do prezentacji, konferencji i innych okazji, sale pomieszczą do 16 osób.

Czy to podróż służbowa czy wyjazd w ramach wakacji Hotel The Granary – La Suite gwarantuje niezapomniany pobyt!

Lokalizacja:
Adres: Mennicza 24
Kod pocztowy: 50-057
Miasto: Wroclaw
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.thegranaryhotel.com/
Adres e-mail: granary@granaryhotel.com
Numer telefonu: + 48 71 395 26 00
+ 48 71 395 26 10

Polecane obiekty: