Hotel Splendor

Lubenia podkarpackie

Hotel

SPA Hotel Splendor posiada zaplecze noclegowe dla 70 osób, sale restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej. Usytuowany jest na 3 hektarowym zagospodarowanym terenie z laskiem modrzewiowo-brzozowym, oczkiem wodnym, altaną biesiadną z grillem oraz miejscem na ognisko. Spacer po urokliwym ogrodzie, czy odpoczynek w „zielonym” amfiteatrze naturalnie wkomponowanym w krajobraz uczyni to miejsce niezapomnianym.

Klasyczny wystrój hotelu w połączeniu z kolonialnym wyposażeniem pokoi hotelowych i gabinetów SPA czyni go oryginalnym i niepowtarzalnym. Sprowadzone specjalnie w tym celu z Indii meble z drzewa akacjowego i kamienie granitowe tworzą wyjątkowy, orientalny klimat.

Hotel jest idealnym miejscem wypoczynku dla gości indywidualnych oraz całych rodzin. W budynku zorganizowany jest pokój zabaw dla dzieci, nad którym czuwa hotelowa niania, a na zewnątrz znajduje się plac zabaw.

Jest to również wspaniałe miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych, spotkań towarzyskich i innych przyjęć okolicznościowych.

Spa w Hotelu Splendor

Nazwa SPA wywodzi się z języka łacińskiego. Oznacza „sanus per aquam”, czyli „zdrowie przez wodę”.

Filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy – może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania.

SPA to spokój ciała i ducha – odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach.

Programy pielęgnacyjne SPA dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaks, odstresowywanie, pobudzenie lub spokój).

Medi SPA

Zapraszamy do korzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych w naszym Spa. Pomożemy w zespołach bólowych kręgosłupa, stanach zapalnych oraz w walce z przemęczeniem spowodowanym stresem. Zaproponujemy terapię dostosowaną do potrzeb klienta.

Bazujemy na pracy – „1 na 1”; klient – terapeuta. Fizjoterapeuta wykonuje diagnostykę, która polega na zebraniu wywiadu i zaproponowaniu indywidualnie dopasowanego leczenia.

Medi Spa to kuracje borowinowe i siarczkowe wykonywane na produktach uzdrowiskowych z Buska Zdroju wytwarzanych w standardzie leków.

Gastronomia

Restauracja SPA Hotelu SPLENDOR serwuje dania kuchni autorskiej szefa kuchni Kamila Nykiel.

To udane połączenie elementów kuchni europejskiej z włoską i śródziemnomorską, bazującą na daniach, do których produkty są zawsze świeże, dobierane z dużą starannością i uwagą, jeżeli chodzi o aspekt zdrowia i ekologii.

Szef kuchni Kamil Nykiel to wirtuoz patelni, mistrz smaku i kompozycji.
Zdobywał swoje doświadczenie pod okiem takich sław jak Robert Sowa czy Giancarlo Russo, uczestniczył w wielu konkursach kulinarnych w Polsce i za granicą, a swoją wiedzę i zamiłowanie do „tworzenia” wykorzystuje w kuchni SPA Hotelu Splendor.

Nowościami w karcie menu są potrawy przygotowywane z tak ich mięs jak polędwica ze strusia czy dzika, ale również znajdziemy w niej delikatnego królika, czy szeroką ofertę sałatek i oryginalnych włoskich makaronów sprowadzanych wprost ze słonecznej Italii.

Lokalizacja:
Adres: Siedliska 495 k. Rzeszowa
Kod pocztowy: 36-042
Miasto: Lubenia
Województwo: podkarpackie
Dane kontaktowe:
Strona www: www.spahotelsplendor.pl
Adres e-mail: recepcja@spasplendor.pl
Numer telefonu: +48 17 855 4665
+48 17 855 4668

Polecane obiekty: