Hotel NARVIL - Conference & SPA

Serock

Zanurz się w świecie luksusu…

Wybierz SPA pod Warszawą – Niagara. Okolice Warszawy urzekną Ciebie ciszą i spokojem w cieniu aglomeracji, gdzie zawsze świeci Słońce!

Niagara. Jeden z najbardziej znanych wodospadów na świecie. Siła, żywioł i energia z natury dały nazwę temu wyjątkowemu miejscu. Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu o których odwiedzeniu marzy każdy z nas. Zabierzemy Cię do ekskluzywnych i niepowtarzalnych stref Wellness. W tym magicznym miejscu jako pierwsze ukażą Ci się specjalistyczne kapsuły zabiegowe. To one przeniosą Cię w świat najwyższej jakości pielęgnacji połączonej z profesjonalnym dotykiem wyspecjalizowanych terapeutów oraz wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z zakątków całego świata. Zabierzemy Cię również do podziemnej strefy saun i łaźni, w której odbywają się holistyczne ceremonie i aromatyczne rytuały. Ostatnim przystankiem w Twojej podróży będzie strefa relaksu, w której króluje wszechobecny spokój czerpany z niezwykłego i naturalnego otoczenia lasu i rzeki Narew . W tym miejscu będziesz mieć okazję odetchnąć, odprężyć się i na nowo obudzić piękno oraz witalność Swojej skóry. Ta wyjątkowa podróż zakończy się spektakularnymi efektami, przywróceniem życiodajnej energii oraz harmonią pomiędzy duszą a ciałem. W Niagara SPA wszystko zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach co pozwoli zanurzyć się w wyjątkowej strefie luksusu, w której poczujesz się wyjątkowym i honorowym gościem…

Hotel NARVIL

Hotel NARVIL Conference & Spa to obiekt położony wśród lasów nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Jest znakomitym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających hotelu, gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA.
Położenie obiektu nad rzeką Narew – jedną z trzech na świecie (obok Amazonki i Kongo) rzek anastomozujących (warkoczowych) – to pomysł na nazwę NARVIL oraz nazewnictwo przestrzeni wewnętrznej hotelu. Symbolem Hotelu jest woda, jako żywiołowość, dobra energia i zdrowie.

Projekt zakłada harmonijne wtopienie nowoczesnej bryły obiektu w otaczającą przyrodę. Ściana organiczna, zielone tarasy, otaczający strumień wokół budynku i drzewa komponują się z naturą. To nowa formuła w centrach konferencyjnych: dbałość o zdrowy, aktywny sposób spędzania czasu, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Aranżacje pokoi i ich funkcjonalność służą pobytom rodzinnym oraz biznesowym. Indywidualny wystrój apartamentów i ich położenie stwarzają idealne miejsce do luksusowego wypoczynku.

Czterogwiazdkowy hotel spa posiada 332 pokoje dwuosobowe, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 11 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala (blisko 1650 m²) będzie mogła pomieścić ok. 1000 osób w układzie bankietowym.
W Hotelu NARVIL zastosowano nowoczesne technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD, jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych i wydarzeń artystycznych.
Na terenie oprócz hotelu powstał: piętrowy parking na 350 samochodów, korty tenisowe, miejsca piknikowe. Plaża, a w przyszłości budowa mariny, dają szerokie możliwości uprawiania sportów wodnych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo wielokrotnie odwiedzać nasz hotel. Mazowieckie lasy i piękne krajobrazy zapraszają!

Lokalizacja:
Adres: ul. Czesława Miłosza 14a
Kod pocztowy: 05-140
Miasto: Serock
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.hotelnarvil.pl
Adres e-mail: hotel@hotelnarvil.pl
Numer telefonu: 22 566 10 00

Polecane obiekty: