Hotel Lubicz

Ustka

Hotel Lubicz Wellness & SPA Ustka to komfortowy kompleks hotelowy z pełnym zapleczem SPA. Położony jest o kilka minut drogi od pięknej piaszczystej usteckiej plaży. To idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi.

Czterogwiazdkowy, położony w Ustce – letniej stolicy Polski, Hotel Lubicz to 55 komfortowo urządzonych pokoi, restauracja Bursztynowa serwująca potrawy kuchni polskiej oraz także nowoczesne centrum SPA & Wellness i przytulny kryty basen, gdzie bardzo szybko można zregenerować siły. Na hotelowych gości czekają także gabinety odnowy biologicznej, w których nawet krótka wizyta każdemu poprawi samopoczucie.

W hotelu można także organizować szkolenia, seminaria, konferencje, spotkania biznesowe, a także uroczystości rodzinne oraz firmowe.

Hotel Lubicz w Ustce to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, miejsce gdzie każdy gość traktowany jest indywidualnie. To miejsce, w którym przekonasz się, co naprawdę znaczy polska gościnność.

Hotel przyjazny rodzinie

W naszych pokojach możecie Państwo liczyć na:

łóżeczko dla małego dziecka, dodatkowe poduszki i koce, podgrzewacz do butelek, czajnik bezprzewodowy, nawilżacz powietrza, stojak na walizki, plastikowe naczynia dla dzieci i sztućce, zabezpieczenia kontaktów, zabezpieczenia szuflad, usunięcie ze stolików szklanych naczyń, roślin i innych niebezpiecznych przedmiotów dla małych dzieci.

W łazience znajdziecie Państwo:

dodatkowe ręczniki dla dzieci, wanienkę do kąpieli dziecka, matę antypoślizgową pod prysznicem lub w wannie, plastikową miskę do prania.

W hotelowej restauracji przygotowaliśmy:

specjalne menu dla dzieci, krzesełka dla maluchów, zestaw zabawek, malowanek zajmujących dzieci w czasie oczekiwania na posiłek, podgrzewacz do butelek i słoiczków, plastikowe naczynia i sztućce.

Nasza recepcja posiada:

Aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry,pielęgniarki aktualny kontakt do najbliższej apteki.

Nasz Hotel posiada:

toaletę z przewijakiem dla maluszków. kącik zabaw dla dzieci.

Ponad to naszym Gościom proponujemy:

możliwość wypożyczenia książeczek do czytania dla maluchów lub gier możliwość wynajęcia sprawdzonej, fachowej opiekunki do dzieci, możliwość wypożyczenia zestawu do monitoringu snu dziecka, możliwość wypożyczenia do pokoju przewijaka dla maluszków możliwość wypożyczenia wózka dziecięcego w opcji gondoli lub spacerówki.

Hotel Lubicz prezentacja obiektu

Lokalizacja:
Adres: ul. Grunwaldzka 14
Kod pocztowy: 76-270
Miasto: Ustka
Dane kontaktowe:
Strona www: www.hotel-lubicz.pl
Adres e-mail: reservation@hotel-lubicz.pl
Numer telefonu: +48 59 814 31 02
+48 59 814 31 03

Polecane obiekty: