Hotel Leda SPA****

Kołobrzeg

Witamy w Kołobrzegu

Hotel Leda SPA**** jest nowoczesnym czterogwiazdkowym obiektem hotelowym w Kołobrzegu, położonym zaledwie 200m od morza. Znajduje się w „nowej” części Kołobrzegu w otoczeniu ciszy i spokoju. Obiekt znajduje się w pobliżu amfiteatru, co pozwala na pełne korzystanie z oferty rozrywkowej w sezonie oraz w niedalekiej odległości od ścieżek rowero-pieszych gdzie można spędzać miło czas na wieczornych spacerach czy też przejażdżkach rowerowych.

Hotel Leda SPA to obiekt który posiada łącznie 76 pokoi.

Pokoje możemy podzielić na:

  • standardowe 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania
  • o podwyższonym standardzie typu LUX
  • Studio
  • Studio LUX
  • Apartamenty

Leda SPA jest na rynku od 2009 roku, ale już w tak krótkim czasie zdobyła zaufanie swoich gości co potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia w wielu konkursach branżowych.

Taras wypoczynkowy

Znajduje się na dachu hotelu. Przygotowaliśmy dla Państwa leżaki wypoczynkowe aby w tym miejscu odpoczynku i relaksu mogli się Państwo dowoli rozkoszować promieniami słonecznymi.

Pokój zabaw

Kącik znajdujący się przy Instytucie SPA zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia czasu w krainie gier i zabaw.

SPA i Wellness

Hotel posiada bardzo bogate zaplecze SPA & WELLNESS. Instytut SPA jest jednym z najnowocześniejszych instytutów SPA w Polsce. Jego profesjonalne, a zarazem pomysłowe wykonanie powoduje, iż gość czuje się w nim tak jakby świat zewnętrzny nie istniał. Strefa Wellness da Państwu możliwość zapomnienia i odprężenia.

Usiądź wygodnie, rozluźnij się. Wśród kojących dźwięków muzyki, aromatów kosmetyków i ziół, w spokoju wyciszających wnętrz SPA – poczuj swoje TU i Teraz. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Wsłuchaj się w swoje ciało i usłysz jego potrzeby… Błogi relaks? Kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało? Pielęgnacja dłoni i stóp? Aromatyczna kąpiel? Z szerokiego wachlarza usług naszego Centrum SPA wybierz te, które najcelniej trafią w Twoje potrzeby.

Ajurwedyjskie rytuały witalne i oczyszczające, masaż gorącymi kamieniami Hot Stone, subtelny i kojący masaż polinezyjski – te rytuały w stanie głębokiego relaksu przeniosą Cię do najbardziej egzotycznych zakątków świata. Kosmetyczne zabiegi na ciało i twarz oparte na profesjonalnych kosmetykach SPA zadbają o zdrowie i doskonałą kondycję Twojej skóry.

Zajęcia fitness ożywią ciało i wzmocnią siły witalne. Seans w saunie suchej i łaźni parowej, relaks w jacuzzi, odrobina ruchu w basenie – pomogą pozbyć się stresu i niepotrzebnych ciału napięć. Wybierz jeden z programów Day SPA lub porozmawiaj z naszym konsultantem, aby w wyjątkowy sposób spędzić z nami dzień!

Lokalizacja:
Adres: ul Kasprowicza 30
Kod pocztowy: 78-100
Miasto: Kołobrzeg
Dane kontaktowe:
Strona www: www.hotelleda.pl
Adres e-mail: recepcja@hotelleda.pl
Numer telefonu: +48 94 351 39 00

Polecane obiekty: