HAVET Hotel Resot & Spa

Pięciogwiazdkowy HAVET Hotel nad morzem

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad morzem bałtyckim w odległości około 10 kilometrów od miasta Kołobrzeg, znajduje się niezwykłe miejsce – HAVET Hotel Resort & Spa. Plaża, osłonięta od wiatru wydma, morskie powietrze nasycone jodem oraz zapach sosnowego lasu – w takiej scenerii wypoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru. Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy Hotel i Spa został zaprojektowany, by zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby naszych Gości – komfortu, relaksu, odnowy ciała i umysłu.

Z myślą o najbardziej wymagających Gościach, stworzyliśmy oferty ściśle wyselekcjonowanych zabiegów naszego nadmorskiego SPA, pomagających w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. Otulimy Cię najbardziej wyszukanymi, specjalnie dobranymi kosmetykami SPA, bazującymi na najbardziej ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Poczujesz się wyjątkowo i pięknie.

Zapraszamy wszystkich do HAVET Hotel Resort & Spa 5* Dźwirzyno gdzie wakacje trwają cały rok. Oferujemy luksusowy kompleks wodno-termalny, w skład którego wchodzą baseny o powierzchni 300m2, wyjątkowy system masaży podwodnych i masujących gejzerów, gorąca strefa Jacuzzi, kompleks saun i łaźni parowych, grota solna a także komnata ‘deszczu wrażeń’. Z myślą o najmłodszych Gościach przygotowaliśmy szereg atrakcji, między innymi świetnie wyposażony Klub Malucha, pokój gier wirtualnych, salę z tenisem stołowym oraz przyjazny plac zabaw przed Hotelem.

Dopełnieniem wypoczynku nad morzem, będą z pewnością dedykowane zabiegi w HAVET SPA, zajęcia w profesjonalnie wyposażonej strefie fitness oraz moc aktywności na świeżym powietrzu w bezpośredniej okolicy Hotelu. Korzystaj z morskiego klimatu cały rok.

Nowoczesna bryła budynku wykonana z naturalnych materiałów: drewna i kamienia pięknie prezentuje się na tle sosnowego lasu. Nasi goście mieszkający w luksusowych pokojach pozostają w stałym kontakcie z Naturą – wystarczy otworzyć okno, aby pokój napełnił się pachnącym powietrzem bogatym w morski aerozol i olejki aromatyczne wydzielane przez rosnące wokół drzewa iglaste.

Hotel oferuje 133 pokoje, wszystkie z balkonem, klimatyzacją, Internetem i komputerem. Część pokoi posiada piękne tarasy z jacuzzi. Hotel nadaje się na pobyt dla rodzin z dziećmi i dysponuje specjalnymi pokojami Family – są to pokoje dwuosobowe o powierzchni 32 m, żeby dzieci miały więcej swobody.

Uzupełnieniem usługi noclegowej w tym przytulnym hotelu rodzinnym jest Centrum Termalne, czyli baseny i sauny dla dużych i małych. Termy są czynne codziennie do późnego wieczora a wstęp jest wolny dla wszystkich gości hotelu. Można udać się tam w płaszczu kąpielowym, który każdy gość otrzymuje bezpłatnie do pokoju.

Lokalizacja:
Adres: ul. Wyzwolenia 29
Kod pocztowy: 78-131
Miasto:
Dane kontaktowe:
Strona www: www.havethotel.pl
Adres e-mail: recepcja@havethotel.pl
Numer telefonu: +48 94 711 36 10
+48 711 36 00

Polecane obiekty: