Gabinety Stomatologiczne Primadent

Bielsko-Biała

Nasza firma powstała w 1996 roku jako indywidualna praktyka stomatologiczna. Właścicielem i osobą prowadzącą jest Iwona Cieplińska – specjalista I° stomatologi zachowawczej, technik dentystyczny. Dziś proponujemy Państwu leczenie już jako zespół lekarzy dentystów w naszych dwóch placówkach- w ścisłym centrum Bielska-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

Mamy nadzieję sprostać oczekiwaniom naszych, coraz bardziej wymagających pacjentów, ustawicznie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach, szkoleniach, sympozjach krajowych i zagranicznych. Wszystko po to aby móc zaproponować Państwu leczenie na zaawansowanym technologicznie i materiałowo poziomie oraz zapewnić długotrwały efekt leczniczy. Na wszystkie zabiegi udzielamy 2-letniej gwarancji. Na zabiegi implantologiczne gwarancja jest przedłużona od 5-10 lat. Dzięki własnej pracowni rentgenowskiej, większość problemów diagnostycznych, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci możemy rozwiązać “od ręki”. W dziedzinie protetyki współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi laboratoriami. Chcąc zapewnić Państwu maksimum komfortu większość zabiegów wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Dzieciom możemy zaproponować znieczulenie bezigłowe.

Sterylizacja w gabinetach przeprowadzana jest wg norm UE, a wszystkie procesy przechodzą kilkustopniową kontrolę skuteczności. Tam gdzie to tylko możliwe, stosujemy materiały jednorazowego użytku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00. Lubimy kiedy nasi Pacjenci są wymagający i świadomi wykonywanych zabiegów, więc nasi lekarze zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące leczenia. Dzięki kontraktowi z NFZ, niektóre zabiegi możemy wykonywać bezpłatnie.

Mamy nadzieję, że indywidualne i przyjacielskie podejście całego naszego personelu zaowocuje Państwa zaufaniem i wieloletnią współpracą z naszą firmą.

Proponujemy Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne we wszystkich dziedzinach stomatologii:

  • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA I ZACHOWAWCZA
  • ENDODONCJA
  • PROTETYKA
  • ORTODONCJA
  • CHIRURGIAIMPLANTOLOGIA
  • PEDODONCJALECZENIE DZIECI
  • PERIODONTOLOGIA

Posiadamy także oddział w Czechowicach-Dziedzicach:
ul. Słowackiego 14 a (obok budynku Banku Spółdzielczego)
tel. 032 215 33 65

Lokalizacja:
Adres: ul. Barlickiego 11/1
Kod pocztowy:
Miasto: Bielsko-Biała
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.primadent.eu/
Numer telefonu: 033 812 35 18

Polecane obiekty: