Klinika dr Anna Olender

Żarki-Letnisko

Profesjonalny zespół medyczny kliniki doświadczenie nabywał poprzez wieloletnią praktykę w jednym z najbardziej znanych ośrodków Chirurgii Plastycznej w Polsce – w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Klinika gwarantuje bezpieczeństwo, komfort, dyskrecję oraz najwyższą jakość zabiegów.

W Klinice pacjent pozostaje pod stałą opieką lekarską i pielęgniarską w ciągu całego pobytu. Czas przebywania uzależniony jest od rodzaju przebytego zabiegu i stanu ogólnego pacjenta.

Posiadany sprzęt zapewnia wykonywanie zabiegów w pełnym znieczuleniu. Klinika wyposażona jest w:

  • trakt operacyjny ( sala operacyjna, sala zabiegowa)
  • gabinety lekarskie
  • pokoje wypoczynkowe dla pacjentów.

Klinika oferuje wykonanie:

  • badań laboratoryjnych
  • badań obrazowych (USG 4D, mammografia).

dr Anna Olender

Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W 1994 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Od początku swojej pracy zawodowej związana z chirurgią. Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskała pracując w Oddziale Chirurgicznym Szpitala MSWiA w Katowicach.

W 1999 roku rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od następnego roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju.

Specjalizację z tego zakresu uzyskała w 2004 roku pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa. W 2007 roku objęła ordynaturę Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Klinice “Weiss Klinik” w Chorzowie.

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Żarki-Letnisko
Dane kontaktowe:
Strona www: www.chplast.com.pl/index.html
Adres e-mail: chirurgia@chplast.com.pl
Numer telefonu: +48 503 078 708
+48 515 296 215

Polecane obiekty: