Formmed - Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Babice Nowe

Formmed to miejsce, w którym wiedza medyczna odmienia codzienność i sprawia, że pokazuje ona swoją piękniejszą formę i lepsze oblicze.

Jesteśmy placówką oferującą usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych dotyczących korekt wad i zaburzeń rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem wad twarzy i czaszki, w tym rozszczepu wargi i/lub podniebienia. W Formmed wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Dbamy o kompleksową obsługę pacjenta – nasz zespół to specjaliści wielu dziedzin medycyny – obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, logopeda, pediatra, neurolog, laryngolog, gastroenterolog, dermatolog, specjaliści medycyny estetycznej.

Misją placówki jest umożliwienie każdemu pacjentowi, urodzonemu z wadą lub cierpiącemu na zaburzenia rozwojowe, prawidłowego rozwoju i pełnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Formmed to jakość leczenia.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

  • Skuteczności
    wadę wrodzoną usuwamy w odpowiedni sposób, w najlepszym dla pacjenta czasie!
  • Szybkości
    wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – minimalizujemy liczbę koniecznych zabiegów i maksymalnie skrócamy proces leczenia,
  • Kompleksowości leczenia
    opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego / neurochirurga / chirurga plastyka oraz w zależności od potrzeb: pediatry, neurologa, laryngologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, logopedy, psychologa i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.
Lokalizacja:
Adres: Warszawska 197 D
Kod pocztowy: 05-082
Miasto: Babice Nowe
Dane kontaktowe:
Strona www: http://formmed.com.pl
Adres e-mail: formmed@formmed.com.pl
Numer telefonu: (22) 827 48 22
(22) 350 47 05

Polecane obiekty: