Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz

Wrocław dolnośląskie

Jako NZON Klinika wykonuje operacje plastyczne od początku lat dziewięćdziesiątych, co stawia ją na pozycji lidera na rynku.

Jej niewątpliwym atutem jest rodzinna struktura przedsiębiorstwa. Dzięki temu doskonale udaje się łączyć doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z młodzieńczą innowacyjnością oraz stałym postępem zarówno naukowym jak i technologicznym. Świadectwem tego jest bardzo liczne i wciąż poszerzające się grono zadowolonych pacjentów.

Klinika swoich pacjentów obejmuje opieką na najwyższym możliwym poziomie. Dysponuje prywatnym, w pełni wyposażonym, odpowiadającym najwyższym standardom blokiem operacyjnym dostępnym 24h na dobę.

Personel medyczny składający się z 4 lekarzy oraz dyplomowanych pielęgniarek zapewnia całodobową, profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną. W tych komfortowych warunkach wykonywane są operacje plastyczne biustu, tułowia, twarzy oraz kończyn.

W Klinice oferowane jest całe spektrum zabiegów związanych z chirurgia plastyczną. Wykonywane są zarówno operacje plastyczne o charakterze kosmetycznym (np. powiększanie piersi i inne operacje plastyczne biustu, lifting twarzy, plastyka brzucha, liposukcja, operacje plastyczne uszu i nosa), rekonstrukcyjnymi (np. pourazowa rekonstrukcja i korekcja nosa) a także leczniczymi (np. Onkologia skóry, przykurcz Dupuytrena, żylaki kończyn dolnych).

Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.knakiewicz.com/
Adres e-mail: knakiewicz@knakiewicz.com
Numer telefonu: +48 71 328 44 44
+48 71 328-55-55

Polecane obiekty: