Centrum Uroda

Wrocław

Filozofią naszego Centrum Uroda jest utworzenie Profesjonalnego i Przyjaznego dla pacjenta miejsca.

Założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii Uroda, jest
Dr Monika Lelonkiewicz – międzynarodowy trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej. Specjalizuje się w technikach regeneracji skóry, reprezentując paryską szkołę French look i współpracuje z jej twórcą dr Benjaminem Ascherem. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie zaawansowanych technik podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Twórczyni pierwszej w Polsce, opatentowanej techniki w dermatologii estetycznej Hydrolift – nici hialuronowe®. Jest ambasadorką marki Restylane. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych, światowych wystąpień na zjazdach, konferencjach z dziedziny dermatologii estetycznej. Autorka artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej i kobiecej, przybliżających zagadnienia dermatologii estetycznej. Stworzyła unikalne, nieoperacyjne metody regeneracji skóry i poprawy wyglądu, stosując kwas hialuronowy i światło laserowe. Promuje naturalny wygląd oparty na zabiegach french touch, czyli mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów. Osiąga odmłodzenie bez efektu sztuczności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Dumą Urody jest włoska marka urządzeń laserowych Quanta System. Te najwyższej jakości urządzenia, pomagają lekarzom osiągać doskonały efekt i gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Innowacyjne rozwiązania Quanta System, łączą opatentowane, zaawansowane technologie z długowieczną włoską tradycję upiększania .
Współpracujemy z Centrami i Klinikami Dermatologii i Chirurgii Plastycznej w Polsce, Portugalii, Brazylii, Niemczech, Szwecji , Rosji, RPA i Australii.
Jakość naszych usług została doceniona:

  • Zdobyliśmy certyfikat zaufania pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym Laur Pacjenta 2013 r.
  • Jesteśmy laureatem godła Medycyna Estetyczna 2013 roku
  • Uzyskaliśmy tytuł ambasadora marki Restylane w 2009 r.
  • Zostaliśmy uznani za Bezpieczny Gabinet przez firmę Anteis w 2010r.
    Prowadzimy szkolenia dla wizażystów. Założycielka Akademii Wizerunku, Lidia Woźnica- Sokołowska, jest wysokiej klasy specjalistą z dziedziny wizażu i stylizacji. Jest także twórcą autorskiego programu szkoleń i kursów dla przyszłych makijażystów, oraz doradcą wizerunku ludzi biznesu i polityki. Współpracuje również z mediami, udzielając porad dotyczących zasad dobrego i harmonijnego wizerunku.
    Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych pacjentów i zapewnić im najlepsze warunki, produkty i urządzenia, zgodnie z najnowszymi standardami na świecie.

Serdecznie zapraszamy

Nasze publikacje na ZadbajOSiebie.pl:

Lokalizacja:
Adres: Szybka 7a
Kod pocztowy: 50 – 4
Miasto: Wrocław
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.uroda.in
Adres e-mail: kontakt@uroda.in
Numer telefonu: 071/315 45 81

Polecane obiekty: