Centrum Medyczne Suliga

Częstochowa śląskie

W celu zaspokojenia oczekiwań pacjentów, zdecydowanych skorzystać z porad i zabiegów operacyjnych prowadzonych przez lekarzy specjalistów w komfortowych warunkach i na poziomie standardów Unii Europejskiej powstało w Częstochowie nowoczesne Centrum Medyczne.

Centrum medyczne mieści się w budynku o powierzchni 500m2. Budynek został zaprojektowany przez architekta w sposób funkcjonalny, z wygodnym i bezpiecznym parkingiem, podjazdem i placem przedwejściowym. Obiekt został zaprojektowany bez barier architektonicznych, zapewniając pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Autor projektu zadbał o przestronny układ sali operacyjnej,pokoju pooperacyjnego, gabinetów lekarskich, holu recepcyjnego poczekalni i zaplecza gospodarczego. Całość dopełniają komfortowe pokoje dla pacjentów, każdy z łazienką, tv i sat.

Wyposażenie wnętrza i kolorystyka harmonizują ze sobą stwarzając przyjazne wrażenie dla pacjentów i personelu. Ciąg pomieszczeń, śluzy sanitarne dla personelu i pacjentów oraz dbałość o izolowanie pomieszczeń mających różne przeznaczenie. Zyskały pełną akceptacje służb sanitarnych, administracji i NFZ, jako obiektu o charakterze wielospecjalistycznego.

Ośrodek został wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny operacyjny i anestezjologiczny, w tym sprzęt endoskopowy. Zestawy do mikrochirurgii, nowoczesny aparat do znieczulenia z pełnym monitorowaniem parametrów życiowych, respirator, defibrylator i inne.

Zabiegi wykonywane są u pacjentów bez ograniczeń co do wieku. Dzieci mogą pozostawać po zabiegu w obecności rodziców. Zespół medyczny dba o niezbędne warunki bezpieczeństwa w oparciu o nowoczesne techniki medyczne.

Klinika zapewnia pacjentom anonimowość i dyskrecję. Oferuje fachową, rzeczową a także niepozbawioną ciepła i zrozumienia konsultację oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta. Po zabiegach pacjenci pozostają pod opieką doświadczonej i troskliwej pielęgniarki oraz mają stały kontakt z lekarzem.

Personel pracujący w centrum medycznym to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści ze Śląska, Częstochowy oraz Krakowa.

Lokalizacja:
Adres: ul. Meliorantów 3
Kod pocztowy: 42-200
Miasto: Częstochowa
Województwo: śląskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.suliga.com.pl
Adres e-mail: info@suliga.com.pl
Numer telefonu: +48 34 360 4869

Polecane obiekty: