Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski

Szukasz przyjaznej placówki medycznej? Nie lubisz czekać w kolejce do lekarza?. A może chcesz poprawić urodę? Chcesz się czuć wyjątkowo traktowany? Skorzystaj z naszych usług. Nasi specjaliści pomogą Tobie powrócić do zdrowia!
Nie zwlekaj, umów się już dziś!

Poradnie specjalistyczne znajdują się na drugim piętrze w Centrum Medycznym Meritum. W nowoczesnych gabinetach przyjmują doświadczeni lekarze specjaliści którzy na co dzień pracują w dużych szpitalach w naszym województwie. Obiekt dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz matek z dzieckiem – można wjechać windą. Naszym celem jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie, zadowolenie pacjenta, oraz zapewnienie dostępu do lekarzy specjalistów różnych dziedzin medycznych.Stale zwiększamy zakres wykonywanych badań oraz zabiegów. W przypadku konieczności leczenia operacyjnego wykonujemy zabiegi w naszym szpitalnym oddziale chirurgicznym, który znajduje się na pierwszym piętrze.

  • Lekarz ortopeda traumatolog diagnozuje i leczy choroby i urazy narządów ruchu, oraz uszkodzenia mięśni nerwów i naczyń.
  • Chirurg ogólny operuje oraz konsultuje pacjentów w chorobach takich jak: przepuklina, żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu, zmiany skóry i tkanki podskórnej.
  • Lekarz kardiolog diagnozuje i leczy wrodzone i nabyte choroby serca oraz układu krążenia.
  • Specjalista dermatolog zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorobami ogólnoustrojowymi objawiającymi się na skórze np. grzybica. Lekarz
  • Urolog jest specjalistą od układu moczowo-płciowego, bada i leczy schorzenia z nim związane.
  • Świadczymy usługi pielęgniarskie takie jak: iniekcje „zastrzyki”, pomiar ciśnienia, badanie EKG, zmianę opatrunku, usuwanie szwów.
  • Oprócz konwencjonalnych metod leczenia udostępniamy usługę leczenia metodami naturalnymi stosowanymi w medycynie chińskiej. Jedna z nich to akupunktura.
  • Medycyna Estetyczna pomaga zwalczać oznaki starzenia. Doświadczony lekarz dermatolog stosuje kwas hialuronowy oraz „botox” celem wygładzenia zmarszczek, oraz poprawienia konturu twarzy i ust.
Lokalizacja:
Adres: ul. Kopernika 28
Kod pocztowy: 72-400
Miasto: Kamień Pomorski
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.meritum-cm.pl/
Adres e-mail: rejestracja@meritum-cm.pl
Numer telefonu: 913823560

Polecane obiekty: