Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA-DERM

Warszawa

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA-DERM to jedno z pierwszych profesjonalnych centrów dermatologii estetycznej i kosmetologii w Polsce. VIVA-DERM powstało w 1991 roku. Jego inicjatorką i prezesem jest Barbara Walkiewicz-Cyrańska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii.

VIVA-DERM specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu chorób skóry, jej regeneracji i odmładzaniu. Zespół wysoko wykwalifikowanych dermatologów, kosmetologów, fizjoterapeutów i kosmetyczek zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Holistyczne podejście do pacjentów oraz indywidualny program leczenia sprawiły, że VIVA-DERM zyskało duże grono zadowolonych i stałych klientów. Atutem centrum jest także dostęp do najnowszych technologii i aparatury medycznej.

VIVA-DERM oferuje szeroką gamę zabiegów (ponad 50), w tym zabiegi kosmetyczne tj.: mikrodermobrazja, cryolift, zabiegi rewitalizujące, makijaż permanentny; zabiegi dermatologiczne tj. miękki lifting, peelingi medyczne, zabiegi wypełniania np. botoks, leczenie przebarwień, czy nadpotliowści. Zespół VIVA- DERM wykonuje także zabiegi laserowe dotyczące zmian naczyniowych, skórnych, czy zbędnego owłosienia jak również chorób skóry głowy i włosów.

Centrum VIVA-DERM jest laureatem prestiżowego konkursu “Perły Medycyny” w którym zostało nagrodzone srebrną statuetką w kategorii medycyna estetyczna i kosmetologia. Centrum posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001, który daje pacjentowi pewność, że w VIVA-DERM przestrzegane są zarówno standardy medyczne, jak i prawne, a świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9:00 – 21:00

Lokalizacja:
Adres: ul. Puławska 403
Kod pocztowy: 02-801
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: http://http://www.viva-derm.pl
Adres e-mail: centrum@viva-derm.pl
Numer telefonu: 691 - 669 – 348
(22) 644 - 04 – 94

Polecane obiekty: