Centrum Chirurgii Plastycznej

Warszawa

Centrum Chirurgii Plastycznej posiada nowoczesne oprogramowanie Mirror Software.
Jest to program pozwalający na podstawie zdjęcia fotograficznego Pacjenta przeprowadzić symulację efektu planowanego zabiegu.

Dr Monika Jachna-Grzesiak jest chirurgiem plastycznym II stopnia, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) od 1998 roku oraz Międzynarodowych Towarzystw Chirurgii Estetycznej: IPRAS. od 01.2012 dr grzesiak zostala wybrana do ASAPS /Amerykanskie Towarzystwo Chirugii Plastycznej i Estetycznej/

Od 20 lat zajmuje się dziedziną chirurgii plastycznej, liczne dyplomy świadczą o przygotowaniu do prowadzenia Centrum na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej.

Dr Grzesiak specjalizuje się w operacjach nosa i trudnych rekonstrukcjach nosa.

Zabiegi chirurgiczne

Lifting twarzy Lifting czoła Plastyka nosa Plastyka powiek Liposukcja Podniesienie piersi Powiększenie piersi Zmniejszenie piersi Plastyka brzucha Odstające uszy Implant brody

W Centrum Chirurgii Plastycznej wykonujemy zabiegi cieśni nadgarstka, które służą uwolnieniu nerwu w nadgarstku i powodują ulgę w długotrwałym bólu jaki towarzyszy tej chorobie. Operacja cieśni nadgarstka jest jedyną, nowoczesną i efektywną metodą leczenia ręki, która boli każdego dnia coraz bardziej. Nasi lekarze operują cieśń nadgarstka mało inwazyjną techniką endoskopową, która pozwala na szybkie gojenie i rana jest niewielka. Po zabiegu cieśni nadgarstka Pacjent szybko wraca do pracy i czuje poprawę z dnia na dzień w swoim komforcie życia. Cieśń nadgarstka to choroba , której ulegają najczęściej ludzie pracujący fizycznie rękoma. Cieśń nadgarstka często występuje po 40 roku życia.

Wykonuje przeszczep tłuszczu pod oczy w trakcie operacji powiek górnych i dolnych.

Najczęściej wykonuje mało inwazyjny lifting twarzy i szyi, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Współpracuje z dietetykiem wykonując liposukcję brzucha i pleców, wspomagając odchudzanie Pacjenta.

Technika liposukcji Dr Grzesiak pozwala na rekonwalescencję w ciągu 14 dni, a plastyka brzucha, którą wykonuje, umożliwia kobietom po przebytych ciążach powrót do estetycznego wyglądu.

W trudnych przypadkach powiększenia piersi Dr Grzesiak proponuje skomplikowane techniki podniesienia piersi z wymianą implantów i pozostawieniem pionowej blizny na piersi.

Dla młodych Pacjentów Dr Grzesiak opracowała proste zabiegi kosmetyczne i masaże, dla skóry suchej lub trądzikowej, które przedłużają młodość i przesuwają operacje chirurgii plastycznej w czasie.

Hydrabrazja jest jej ulubioną techniką dodawaną do przygotowania skóry przed i po zabiegach chirurgii plastycznej.

Lokalizacja:
Adres: ul. Czerniakowska 178 a
Kod pocztowy: 00-440
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: www.drgrzesiak.pl
Adres e-mail: info@drgrzesiak.pl
Numer telefonu: +48 22 407 33 07
+48 22 407 67 01

Polecane obiekty: