Centrum - ELITE

Warszawa mazowieckie

Specjalnie z myślą o Klientach, ELITE korzysta z innowacyjnych i najbardziej skutecznych światowych technologii. W naszych dwóch warszawskich salonach znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej. Długoletnie doświadczenie naszych ekspertów jest gwarancją profesjonalizmu i co najważniejsze, zadowolenia naszych klientów. Specjalnie przygotowana kadra w postaci lekarzy, pielęgniarek i kosmetyczek, pomoże dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury a także skutecznie zaradzić mankamentom urody.

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Ewa Kasprzyk, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

ELITE korzysta z najnowocześniejszych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape. ELITE współpracuje z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję. Pielęgniarki i kosmetyczki, które pracują w ELITE dbają o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dostęp do urządzeń światowej klasy oraz wiedza ekspercka sprawiają, że pacjenci czują się w salonach ELITE bezpiecznie i komfortowo. Obydwa warszawskie gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach Warszawy, co pozwala na dopasowanie najbardziej atrakcyjnego lokalizacyjnie miejsca. ELITE oferuje pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych na twarz oraz całe ciało, jak również zabiegi upiększające.
Oferta ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki:

LASEROTERAPIA

laserowa depilacja owłosienia, która jest wykonywana przy użyciu trzech różnych urządzeń: lasera diodowy z radiacją Impulsowego Pulsującego Światła IPL lasera Nd-Yag Cutera zabiegi poprawiające wygląd skóry: oryginalny laser Fraxel peeling laserowy i rewitalizacja lifting bez użycia skalpela przeprowadzany urządzeniem Titan laserowe zamykanie naczynek usuwanie zmian naczyniowych usuwanie zmian barwnikowych usuwanie znamion skórnych usuwanie tatuaży redukcja problemu nadmiernej potliwości laserem SlimLipo

MEDYCYNA ESTETYCZNA (pełen zakres)

złuszczanie naskórka za pomocą peelingów lekarskich, m. in. Cosmelan, Dermamelan wygładzanie zmarszczek oraz powiększanie objętości ust przy pomocy: Botox, Restylane, Perlane, Juvederm, Voluma lipoliza iniekcyjna, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez wstrzykiwanie preparatów powodujących rozpad trójglicerydów mezoterapia polegająca na wstrzykiwaniu do skóry substancji odżywczych mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego mikrodermabrazja (ścieranie warstwy rogowej naskórka za pomocą kryształów) usuwanie problemu nadmiernej potliwości przy wykożystaniu botoxu permanentne usuwanie problemu nadmiernej potliwości laserem SlimLipo

USUWANIE CELLULITU

Body-Mix czyli zabieg będący połączeniem lasera diodowego, masażu, krioterapii oraz fotostymulacji Liposhock – usuwanie cellulitu III i IV stopnia za pomocą fal dźwiękowych masaż podciśnieniowy SPM mechaniczny drenaż limfatyczny Slide Styler Body Star czyli trzy zabiegi elektroterapeutyczne, przeprowadzane jednocześnie mikromasaż ultradźwiękowy Sono Care Body Wrapping polegający na uciskowym bandażowaniu z użyciem kremu cynamonowego lub bandaży Arosha terapia aktywnym tlenem Iono care

NIEINWAZYJNE USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Nieinwazyjne zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej modelują sylwetkę a także redukują obwód ciała. Zabiegi polegają na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, które przedostają się przez błony komórek tłuszczowych, a ich zawartość jest metabolizowana przez organizm. Dostępne zabiegi:

New Ultrashape VDF – jedyny w Polsce UltraContour LipoShock

INWAZYJNE USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Palomar SlimLipo 3D to najnowocześniejsza obecnie metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą lasera. Pacjent może prawie natychmiast po zabiegu wrócić do codziennych zajęć Body Jet polega na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych specjalnym roztworem wodnym (możliwość reimplantacji pozyskanej tkanki tłuszczowej do powiększania piersi)

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

makijaż Trwały Conture Make-up przedłużanie i zagęszczanie rzęs za pomocą metody Nouveau Lashes i Blink&Go. kosmetyka twarzy i ciała, zabiegi podstawowe, specjalistyczne i instytutowe przy użyciu kosmetyków firmy Sothys szeroka gama zabiegów na ciało, m.in. holistyczne – z marokańskim błotem lub torfem, aktywne – z zieloną kawą oraz czekoladoterapia

Zapraszamy klientów do dwóch salonów ELITE w centrum Warszawy oraz na Kabatach.
Warszawa, ul. Pereca 2, tel. (22) 652 34 62, (22) 654 01 14
Warszawa, ul. Wąwozowa 8, tel. (22) 894 83 84, (22) 894 83 85

www.elite.waw.pl

Lokalizacja:
Adres: ul. Wąwozowa 8 , ul. Pereca 2
Kod pocztowy:
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane kontaktowe:
Strona www: www.elite.waw.pl
Adres e-mail: info@elite.waw.pl
Numer telefonu: (22) 652 34 62, (22) 654 01 14
(22) 894 83 84, (22) 894 83 85

Polecane obiekty: